На Дунаї проводять триденне українсько-румунське навчання Riverine -2018

  Українські та румунські військові моряки проводять на Дунаї перше спільне навчання Riverine – 2018, метою якого є відпрацювання спільних дій багатонаціональних катерних тактичних груп для підвищення їх взаємосумісності та спроможностей проведення операції з безпеки.
  У церемонії відкриття маневрів взяли участь представники командування ВМС ЗС України, ДПСУ, Морських сил та Берегової охорони Румунії, а також органів державної влади, повідомляє прес-служба ВМС ЗС України .
  “Двостороннє українсько-румунське навчання Riverine -2018 ми проводимо вперше. Воно спрямоване на зміцнення регіональної безпеки та покращення взаємодії між флотами України і Румунії, дозволить нам підтримувати стабільність у регіоні, якісно тренувати сили та запроваджувати стандарти взаємодії між військовими моряками”, зазначив заступник начальника управління бойової підготовки Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Андрій Куриленко.
  Українські й румунські військові моряки та прикордонники впродовж трьох днів відпрацьовуватимуть тактичні елементи за стандартами НАТО в складі багатонаціональних катерних тактичних груп та підвищать взаємосумісність катерів флотів та берегової охорони двох країн з питань висвітлення надводної обстановки на Дунаї, тактичного маневрування і проведення доглядових операцій.
  Навчання на ділянці річки Дунай від міста Ізмаїл (Україна) до міста Бреїла (Румунія) триватиме до 6 вересня.

  NO COMMENTS