На відділі прикордонної служби «Болград» Ізмаїльського загону вручали особисту зброю строковикам

Днями на відділі «Болград» відбувся урочистий захід із вручення молодому поповненню особистої зброї. На загальному шикуванні відділу, командування загонупривітало прикордонників з цією подією, та побажало сумлінно виконувати військовий обов’язок в інтересах співвітчизників. Після місячних практичних занять, на них чекатиме, на ряду із іншими прикордонниками, які служать на відділі, щоденна кропітка служба з охорони державного кордону.

Фото автора

Днями на відділі «Болград» відбувся урочистий захід із вручення молодому поповненню особистої зброї. На загальному шикуванні відділу, командування загонупривітало прикордонників з цією подією, та побажало сумлінно виконувати військовий обов’язок в інтересах співвітчизників. Після місячних практичних занять, на них чекатиме, на ряду із іншими прикордонниками, які служать на відділі, щоденна кропітка служба з охорони державного кордону.

Фото автора
Фото автора

Вручення зброї відбулось буквально після їх трьохденного перебування на відділі. Усі юнаки пройшли навчання у Навчальному центрі Державної прикордонної служби України, що розташований у місті Оршанець Черкаської області. Хлопці приїхали з Кіровоградщини та Полтавщини. Після розподілу в загоні, вони попали служити на відділ, що розташований у місті, яке рахується культурним центром балканських переселенців – місто Болград.

***

Помічник начальника загону – начальник прес-служби майор І.В. Перегняк

NO COMMENTS