У ході прокурорського розслідування незаконного відчуження комплексу приміщень знаменитого ринку «Привоз» вартістю 500 мільйонів гривень повідомлено про підозру двом особам та накладено арешт на майно.
Про це в четвер повідомили Одесінформу повідомили в прес-службі прокуратури Одеської області.

Перший заступник прокурора Одеської області, радник юстиції
Перший заступник прокурора Одеської області, радник юстиції

“Прокуратурою Одеської області у ході розслідування кримінального провадження за фактом незаконного відчуження приміщень ринку «Привоз» вартістю 500 мільйонів гривень повідомлено про підозру двом колишнім керівникам підприємств. Суд задовольнив клопотання слідчого прокуратури і наклав арешт на нежитлові приміщення ринку площею понад 25 тисяч кв. метрів”, – зазначили у прес-службі, пославшись на першого заступника прокурора Одеської області Олега Жученка.
Керівництвом облпрокуратури скасовано постанову про закриття кримінального провадження відносно службових осіб Одеської міськради та групи підприємств «Привозу» за фактом привласнення майна в особливо великих розмірах за ознаками ч. 5 ст. 191 КК України.
За даними заступника прокурора області Артура Добросердова,”у 2006-2010 роках службовці Одеської міськради та трьох пов’язаних між собою підприємств незаконно вивели із комунальної власності одеської громади торговельний комплекс ринку «Привоз» площею понад 25 тисяч кв. метрів, розташований на земельній ділянці площею майже 5 гектарів”.
“Наразі правоохоронці вживають заходів для встановлення місця перебування підозрюваних та вирішуєть питання про оголошення їх у розшук. Крім того у ході розслідування перевіряється причетність до незаконної схеми відчуження майна вартістю 500 мільйонів гривень службових осіб Одеської мерії та інших фігурантів справи”, йдеться в повідомленні.
Віктор Аксанюк, ОДЕСА. 25 лютого 2016 року.

NO COMMENTS