Насіров попередив Марушевську про неповну службову відповідність

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров видав наказ, яким попередив керівника Одеської митниці Юлію Марушевську про неповну службову відповідність.

Фото: з відкритих джерел

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров видав наказ, яким попередив керівника Одеської митниці Юлію Марушевську про неповну службову відповідність.

Про це Марушевская повідомила в Facebook (https://www.facebook.com/yulia.marushevska?fref=ts), оприлюднивши текст документа.

“Отримала Наказ Насірова, який попереджає про мою “неповну службову відповідність”. Причина – це робота гарячої лінії ХЕЛП Одеської митниці. Протягом семи місяців ця лінія опрацювала понад 1300 звернень громадян. Це прямий зв’язок з бізнесом: повідомлення про корупцію, перевищення митниками повноважень, затримку вантажів, ідеї щодо спрощення процедур. Люди моментально отримують допомогу та консультації щодо митних питань”, – зазначила Марушевська.

Керівник Одеської митниці ДФСУ висловила вдячність міжнародному фонду “Відродження” за підтримку проекту і констатувала, що “робота гарячої лінії отримала схвальні відгуки під час візитів спеціалістів МВФ та Прикордонно-митної служби США (CBP)”.

Однак, зауважила Марушевська, для голови Насірова – це “неналежне виконання службових обов’язків”.

“Прикро, що уряд вважає “повною службовою відповідністю” діяльність голови ДФСУ, який за два роки нічого не зробив для реформи митниці і консервує систему корупційних схем”, додла Марушевська.

Як повідомлялося, Марушевська звернулася до голови Уряду України напередодні засідання 8 листопада з проханням ухвалити простанову щодо запуску Відкритого митного простору на базі Одеської митниці ДФСУ.

На думку Марушевської, запуск Відкритого митного простору – “суттєвий реальний крок у напрямку повноцінного очищення митниці від корупції, бо серед іншого передбачає збільшення зарплати митникам і забезпечення нормального фінансування.

Нагадаємо, Марушевська після заяви Міхеїла Саакашвілі про рішення піти у відставку з посади голови ОДА також не виключила рішучих кроків зі своєї сторони, в тому числі звільнення з посади.

NO COMMENTS