Міська влада Ізмаїла перейменувала 66 вулиць і провулків

Міська влада Ізмаїла - другого за значимістю і чисельністю населення міста Одеської області - ухвалила рішення про перейменування 66 вулиць, провулків і центрального проспекту.

0
1151

Міська влада Ізмаїла – другого за значимістю і чисельністю населення міста Одеської області – ухвалила рішення про перейменування 66 вулиць, провулків і центрального проспекту.

Розпорядження про це міського голови Ізмаїла Андрія Абрамченка оприлюднив сайт міської ради, повідомляє кореспондент Одесінформу.

“Відповідно до чинного законодавства, з огляду на пропозиції робочої групи, громадських діячів, вчених і окремих громадян міста, видано розпорядження міського голови «Про перейменування вулиць, провулків і проспекту в місті Ізмаїл Одеської області”, – йдеться в документі.

У місті з’явилися, зокрема, проспект Миру, вулиці Соборна, Героїв Майдану, увічнено імена гетьмана Сагайдачного, Михайла Грушевського, Василя Стуса, Ігоря Сікорського, Валерія Лобановського та інших державних, культурних і громадських діячів України.

Замість вулиці маршала Жукова відтепер – вулиця Героїв Крут, Благоєва стала Київською, Кірова – Грецькою, Радянська – вулицею Єдності, Дзержинського – Свято-Нікольською, Рози Люксембург – Софіївською, Петровського – Василя Стефаника, Луначарського – отамана Головатого, Островського – вулицею Володимира Винниченка, Пархоменка – Олександра Довженка тощо.

Як повідомляв Одесінформ, непередодні в Ізмаїлі також демонтовано в рамках виконання пакету законів про декомунізацію два пам’ятники більшовицькому вождю Леніну. Замість одного з них, що був розміщений на площі перед адмінбудівлею міськради, буде встановлено герб міста Ізмаїл.

NO COMMENTS