Міністр інфраструктури України Володимир Омелян видав наказ про призначення Ігоря Ткачука керівником Одеської філії державного підприємства “Адміністрація морських портів України”.

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов та директор енергетичного холдингу KNESS GROUP Сергій Шакалов підписали сьогодні, 25 травня, Меморандум про співпрацю з метою будівництва трьох сонячних електростанцій в Арцизькому та Окнянському районах Одеської області. В реалізацію проектів буде інвестовано понад 80 мільйонів доларів від українських, американських та європейських інвесторів.

Фото: з відкритих джерел

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов та директор енергетичного холдингу KNESS GROUP Сергій Шакалов підписали сьогодні, 25 травня, Меморандум про  співпрацю з метою будівництва трьох сонячних електростанцій в Арцизькому та Окнянському районах Одеської області. В реалізацію проектів буде інвестовано понад 80 мільйонів доларів від українських, американських та європейських інвесторів.

Про це повідомили кореспонденту Одесінформ в прес-службі ОДА.

“В Одеській області розпочинається масштабний проект в галузі альтернативної енергетики… Інвестуючи в “зелену енергетику”, ми працюємо заради розвитку альтернативної енергетики, яка разом з підвищенням енергоефективності є запорукою сталого розвитку і екологічної безпеки нашого регіону. Згідно з цією домовленостю, вже за рік на Одещині буде зведено й здано в експлуатацію три сонячних електростанції, розташовані в Арцизькому та Окнянському районах”, – заявив на церемонії підписання меморандуму Степанов.

За його словами, нові станції генеруватимуть 86 МВт електроенергії, а зараз в Одеській області сукупно виробляється 220 МВт. В реалізацію проект буде інвестовано понад 80 мільйонів доларів від українських, американських та європейських інвесторів.

Голова ОДА наголосив, що разом з інвестиціями і технологіями проект дозволить створювати нові робочі місця: “Ми очікуємо, що в результаті реалізації проекту будівництва трьох сонячних електростанцій в Одеській області буде створено 40 нових постійних робочих місць. До будівництва електростанцій також буде залучено ще близько 500 фахівців на тимчасовій основі”.

“Ми будемо надавати всіляку підтримку цьому проекту. Зокрема, йдеться про оформлення відповідних земельних ділянок, підключення до мереж, допомогу з документацією тощо. Зробимо все залежне, щоб інвесторам було максимально комфортно реалізовувати свої проекти в Одеській області “, додав Степанов.

В свою чергу, директор KNESS GROUP Шакалов зазначив, що підписання Меморандуму є показником того, що Одеська ОДА готова до активного впровадження сучасних технологій та зацікавлена в залученні інвестицій.

“Ми раді, що наші ініціативи співпадають з баченням керівництва обласної державної адміністрації. Переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться прискорити розвиток альтернативної енергетики в регіоні», – сказав керівник компанії.

NO COMMENTS