Заступник міністра інфраструктури України Юрій Васьков стверджує, що відомством виділено понад 500 мільйонів гривень для фінансування в поточному році проектів розвитку та модернізації ДП “Іллічівський морський торговельний порт”.
Про це Васьков заявив, відповідачи на запитання кореспондента Одесінформу в кулуарах форуму “Іллічівський порт: інвестиційні можливості та виклики”.

Заступник міністра інфраструктури України Юрій Васьков
Заступник міністра інфраструктури України Юрій Васьков

“Для розвитку стратегічної інфраструктури Іллічівського морського порту, який невдовзі буде перейменовано в рамках закону про декомунізацію, міністерство виділило понад 500 мільйонів гривень. Зараз завдання менеджменту цього підприємства та ДП “АМПУ” своєчасно узгодити всю проектну документацію, щоб освоїти виділені капіталовкладення на модернізації портових об’єктів протягом 2016 року”, – зазначив Васьков.
Зокрема, передбачено асигнування передусім на реконструкцію гідротехнічних споруд, поглиблення підхідного каналу до порту, в тому числі в межах так званого “першого ковша” та інші об’єкти гавані, уточнив заступник міністра.
За його словами, це важливо з урахуванням універсальних можливостей порту, що спроможний здійснювати перевалку контейнерів, зернових і навалочних вантажів, а також забезпечення поромної переправи.

Мені приємно бачити на форумі, додав Васьков, “багатьох представників міжнародних корпорацій – потенційних інвесторів порту. Зокрема, потужної зернотрейдерської компанії “ADM-Україна”, що успішно веде бізнес у 37 країнах світу, низки контейнерних компаній, судноплавної компанії “Укрферрі”, представників ринку залізнорудної сировини та інших”.
Михайло Аксанюк, ОДЕСА. 25 лютого 2016 року.

NO COMMENTS