Морська вода біля одеських пляжів придатна для купання – Держпродспоживслужба

Морська вода уздовж пляжів Одеси на старті курортного сезону відповідає за санітарно-мікробіологічними показниками нормативним вимогам.

Фото: з відкритих джерел

Морська вода уздовж пляжів Одеси на старті курортного сезону відповідає за санітарно-мікробіологічними показниками нормативним вимогам.

Такі висновки на підставі проведених досліджень більш як півсотні проб морської води оприлюднило Управління Держпродспоживслужби України в Одесі, повідомляє прес-служба мерії (http://omr.gov.ua/ru/news/96482).

“Станом на 2 червня вода на пляжах «Лузанівка», «Ланжерон», «Отрада», «Дельфін», «Аркадія», «Чайка», 13 ст. Великого Фонтану, 16 ст. Великого Фонтану відповідає нормативним вимогам за санітарно-мікробіологічними показниками”, йдеться в повідомленні.

У свою чергу, фахівці Гідрометцентру Чорного та Азовського морів сповістили, що температура морської води біля узбережжя Одеси становить 17-18°С.
Як повідомлялося, 31 травня одеські рятувальники, готуючись до відкриття курортного сезону, провели на базі Рятувально-водолазної служби навчання, під час якого відпрацювали методи порятунку відпочивальників на воді та надання їм першої долікарської допомоги.

Зокрема, підготовлено 92 рятувальників за програмою «плавець-рятувальник», придбано 8 гідроциклів, є також 6 човнів, що забезпечують швидке реагування рятувальників. Рятувальники обстежили й вичистили морське дно вздовж узбережжя Одеси. Прибрано також небезпечні предмети, принесені хвилями під час зимових штормів.

NO COMMENTS