Мешканка Ренійського району намагалась дати хабар Ізмаїльським прикордонникам

Днями в пункті пропуску «Рені» під час оформлення на в’їзд транспортного засобу італійської реєстрації громадянка України намагалась дати хабар прикордоннику у розмірі 10 Євро за безперешкодний пропуск через державний кордон України. Вона їхала в якості пасажира у автомобілі «Рено» під керуванням свого чоловіка, італійця. Свою поведінку остання пояснила, що дала кошти з метою спрощення, а то і взагалі уникнення прикордонних формальностей у пункті пропуску.

Фото автора

Днями в пункті пропуску «Рені» під час оформлення на в’їзд транспортного засобу італійської реєстрації громадянка України намагалась дати хабар прикордоннику у розмірі 10 Євро за безперешкодний пропуск через державний кордон УкраїРенфни. Вона їхала в якості пасажира у автомобілі «Рено» під керуванням свого чоловіка, італійця.  Свою поведінку остання пояснила, що дала кошти з метою спрощення, а то і взагалі уникнення прикордонних формальностей у пункті пропуску. Автомобіль слідував із Риму Італія до одного із сіл Ренійського району. Прикордонники факт спроби дачі хабара зафіксували та повідомили про це компетентні органи.

Фото автора
Фото автора

Нагадаємо, Ізмаїльський прикордонний загін декілька місяців тому приєднався до операції «Чисті руки», що проходить у прикордонному відомстві. Ці заходи спрямовані на подолання корупційних проявів на кордоні. В загоні проводиться ряд заходів покликаних на подолання ганебного явища – корупції. Окрім занять з персоналом по недопущенню вчиненню ними протиправних дій в загоні існує система заохочень. Наприклад, за відмову від неправомірної вигоди прикордонник отримує додаткову премію.

З початку року прикордонниками Ізмаїльського загону було зафіксовано 9 спроб дачі хабара. Усіх зловмисників в рамках кримінального провадження передано за компетенцією.

Помічник начальника загону – начальник

прес-служби

майор                                             І.В. Перегняк

NO COMMENTS