Мер Одеси і південнокорейский інвестор підписали меморандум про будівництво сміттєпереробного заводу

Одеський міський голова Геннадій Труханов і представник південнокорейської компанії "Ohb Holdings" Хо Кіенг Кім підписали у п'ятницю меморандум про співпрацю заради спорудження у передмісті Одеси сміттєпереробного заводу.

Фото: з відкритих джерел

Одеський міський голова Геннадій Труханов і представник південнокорейської компанії “Ohb Holdings” Хо Кіенг Кім підписали у п’ятницю меморандум про співпрацю заради спорудження у передмісті Одеси сміттєпереробного заводу.

Про це повідомила Одесінформу керівник управління інформації Одеської міськради Наталія Мальцева, зазначивши, що мер Одеси підписав документ під час участі у бізнес-форумі “Odessa 5Т Summer Business Days”.

“Ми підписали меморандум з представниками південнокорейської компанії, яка має подібний досвід роботи в Україні. Підприємство цього профілю успішно зведене й функціонує у Рівному. Ми плануємо, що обсяг інвестицій повинен скласти понад 35 мільйонів доларів. Маємо намір якісно змінити підходи в сфері утилізації відходів, прагнучи досягти європейських стандартів”, – зазначив Труханов.

При цьому впровадження нових технологій в сфері утилізації відходів ніяк не відіб’ється на вартості тарифів для населення на дані послуги, додав мер.

У свою чергу, Хо Кіенг Кім висловив намір співпрацювати з містом заради “впровадження нових технологій, які дозволять поліпшити стан довкілля”.

NO COMMENTS