Мер Одеси Труханов обурений політичними провокаціями політичних опонентів

Міський голова Одеси Геннадій Труханов закликав сьогодні службовців мерії та мешканців міста бути пильними й повідомляти правоохоронцям та працівникам Департаменту муніципальної безпеки міськради про факти розклеювання на будівлях міста чи поширення провокаційних листівок з символікою партії "Довіряй ділам". Оскільки підрозділами СБУ уже зафіксовано й вилучено 50 тисяч листівок, які розміщують політичні опоненти, також вилучено 3 тонни листівок і газет.

Фото: з відкритих джерел

Міський голова Одеси Геннадій Труханов закликав сьогодні службовців мерії та мешканців міста бути пильними й повідомляти правоохоронцям та працівникам Департаменту муніципальної безпеки міськради про факти розклеювання на будівлях міста чи поширення провокаційних листівок з символікою партії “Довіряй ділам”. Оскільки підрозділами СБУ уже зафіксовано й вилучено 50 тисяч листівок, які розміщують політичні опоненти, також вилучено 3 тонни листівок і газет.

Про це Труханов заявив у понеділок на робочій нараді в мерії (https://www.youtube.com/watch?v=qP84crO8ceA).

“Хочу сказати про провокації певних політичних сил. Почали розклеювати листівки. Цей процес, я так зрозумів, не припиняється. (Розміщують – ред.) провокаційні листівки, які, на їх думку, на щось вплинуть… Просив би працівників підрозділів міськради звертати на це увагу. Тому що міська влада не має потреби розклеювати про себе листівки – є вдосталь ЗМІ, ми взаємодіємо з громадськими організаціями та населенням”, – зазначив Труханов.

За словами мера, “такі листівки інакше, як провокаціями, назвати не можна. Тому інформацію про тих, хто їх розклеює, належить інформувати Департамент безпеки та органи правопорядку”.

Труханов додав, що “підрозділи Служби безпеки України зафіксували ввезення і вже вилучили в одному випадку більше 50 тисяч примірників таких листівок, в іншому випадку – близько 3 тон різних листівок, газет тощо. Тобто – не подобається… Я думаю, ми йдемо вірним шляхом, а деякі мерзотники біснуються. Не подобається їм, що місто розвивається, що в ньому наводиться порядок. А ми будемо продовжувати працювати для одеситів”.

Труханов закликав усіх “зберігати спокій і водночас тримати, як мовиться, ушки на макушке” – інформувати наш Депаратмент безпеки та СБУ для своєчасного реагування”.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, провокаційні листівки і газети, виявлені й  вилучені в Одесі нібито з “піаром мера міста, насправді спрямовані на його дискредитацію”, насамперед в очах центральної влади.

NO COMMENTS