Мер Одеси провів перемовини з південнокорейським інвестором про спорудження сміттєпереробного заводу

Міський голова Одеси Геннадій Труханов провів у четвер перемовини з представником південнокорейської компанії, що спеціалізується на сміттєпереробці, про спорудження у передмісті Одеси сміттєпереробного комплексу. Про зустріч Труханова з повноважним представником південнокорейської компанії Парк Джонкс Су повідомила Одесінформу керівник прес-служби мерії Наталя Мальцева.

Фото: з відкритих джерел

Міський голова Одеси Геннадій Труханов провів у четвер перемовини з представником південнокорейської компанії, що спеціалізується на сміттєпереробці, про спорудження у передмісті Одеси сміттєпереробного комплексу.

Про зустріч Труханова з повноважним представником південнокорейської компанії Парк Джонкс Су повідомила Одесінформу керівник прес-служби мерії Наталя Мальцева.
“Через півтора року, поки тривають перемовини заради подолання спірних моментів, ми вийшли, врешті, на фінішний етап – на підготовку взаємовигідної угоди про умови і терміни зведення підприємства”, – зазначив Труханов, що проводив зустріч з Парк Джонкс Су разом з віце-мерами Анатолієм Орловським та Павлом Вугельманом.
У свою чергу, південнокорейський бізнесмен заявив про готовність компанії-інвестора “вкласти в реалізацію проекту з будівництва сміттєпереробного комплексу 25 мільйонів доларів. Причому одне з підприємств, зведене за подібним проектом, вже успішно функціонує у Південній Кореї, а друге – в Німеччині”.

За підсумками зустрічі мер дав доручення першому віце-меру Орловському і віце-меру Вугельману грунтовно вивчити умови і терміни реалізації запропонованого інвестором проекту будівництва комплексу та підготувати проект відповідного рішення.

Варто зазначити, що на вивезенні з Одеси та утилізації твердих побутових відходів (ТПВ) спеціалізується компанія “Союз”, заснована підприємцем-сепаратистом Ігорем Марковим, що втік від правосуддя до Російської Федерації. Свого часу дирекція цієї сміттєзбиральної компанії уклала на вигідних умовах договір з міською владою на оренду полігону ТПВ на південній околиці міста.

NO COMMENTS