Мерія Ізмаїла рекомендує кип’ятити водопровідну воду перед вживанням, а медики рекомендують продовжити карантин

Міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко звернувся у вівторок до мешканців цього придунайського міста з закликом - дотримуватися санітарно-гігієнічних норм при вживанні води з міської водопровідної мережі, а також відмовитись від купання у відкритих водоймах. Про це Абрамченко повідомив на своїй сторінці в Facebook (https://www.facebook.com/profile.php?id=100009425299308&fref=ts).

Фото: з Facebook А. Абрамченка

Міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко звернувся у вівторок до мешканців цього придунайського міста з закликом – дотримуватися санітарно-гігієнічних норм при вживанні води з міської водопровідної мережі, а також відмовитись від купання у відкритих водоймах.

Про це Абрамченко повідомив на своїй сторінці в Facebook (https://www.facebook.com/profile.php?id=100009425299308&fref=ts).

“Сьогодні вода у міській системі водопостачання після її обов’язкового кип’ятіння придатна для вживання – з дотриманням санітарно-гігієнічних норм. У разі, якщо буде прийнято обґрунтоване рішення про необхідність проведення гіперхлорування, ви будете попереджені про це за добу до початку профілактичних робіт. Нагадую про необхідність мити овочі і фрукти перед їх вживанням і обдавати їх окропом”, зазначив Абрамченко.

Міський голова також вкотре звернувся до ізмаїльчан з проханням – “не купатися у відкритих водоймах у зв’язку з ризиком зараження кишковою інфекцією”.
У свою чергу, фахівці Держсанепідслужби рекомендують міськвиконкому продовжити на тиждень карантинні заходи. “Міськвиконкому надано пропозиції щодо додаткових заходів для ліквідації спалаху і забезпечення стабільної санепідемситуації в місті.

Карантинні заходи в дитячих дошкільних закладах, закладах ресторанного господарства, торгівлі, продовольчому ринку міста слід продовжити до 28 червня. Після поновлення роботи в зазначених установах посилити санепідрежим. У дитячих дошкільних установах посилити медичний контроль за щоденним прийомом дітей”, – йдеться в повідомленні.

Водночас медики наполягають на необхідності завершити дезінфекцію артезіанських свердловин.та низки інших об’єктів. Зокрема, “провести викачування вигрібних ям у приватному секторі міста з подальшою дезінфекцією. Щоб не допустити подібних випадків у майбутньому, необхідно вирішити питання підключення до мереж централізованої каналізації будинків приватного сектору міста”.

Як повідомляв Одесінформ, у вівторок Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів нараду з участю в.о. міністра охорони здоров’я Віктора Шафранського та т.в.о. голови Державної санітарно-епідеміологічної служби Святослава Протаса, під час якої наголосив на необхідності моніторингу санітарно-епідеміологічної ситуації в Ізмаїлі.

NO COMMENTS