Марушевська вважає, що в апараті ДФСУ намагаються дискредитувати реформи

Керівник Одеської митниці Юлія Марушевська переконана, що керівництво Державної фіскальної служби України намагається заблокувати й дискредитувати реформи в Одеській митниці.

Марушевська customs.odessa.gov.ua

Керівник Одеської митниці Юлія Марушевська переконана, що керівництво Державної фіскальної служби України намагається заблокувати й дискредитувати реформи в Одеській митниці.

Про це Марушевська написала 6 квітня на своїй сторінці в Facebook (https://www.facebook.com/yulia.marushevska?fref=ts).

“Мені прикро, що система всіляко придумує, як очорнити результати роботи Одеської митниці. Були сподівання, що керівництво ДФС підтримує наші реформи, але кожного разу я отримую брехливі звинувачення. Вони прозвучали, зокрема, на вчорашній прес-конференції голови ДФС Романа Насірова”, зазначила Марушевська.

Очільник митниці, зокрема, спростувала причетність митників до викрадення конфіскату, назвавши справжніх організаторів оборудки: “Щодо зникнення конфіскованого вантажу на 50 мільйонів гривень, нагадую, пане Насіров: Ви керуєте ДФС України, тому дізнайтеся, будь ласка, у Гліба Мілютіна, в.о. голови ДФС в Одеській області, де знаходиться конфіскат податкової (!) служби на суму 50 мільйонів (посилання http://bit.ly/1qqNpaS). За необхідності ми готові навести порядок і в податковій: знайти, нарешті, де ж все-таки пропали ці 50 мільйонів конфіскату податкової служби, які Вас так турбують. Якщо Ви з січня не можете розібратися…”

Хочу нагадати, зауважила Марушевська, що “Одеська митниця в березні перерахувала до бюджету 1 мільярд 129 мільйонів гривень. Тобто недовиконала план, завдяки таким “старанням”, на 65,5 мільйонів гривень. Ви так щасливо говорите, що Одеська митниця знову не виконала радянський план, забуваючи про те, що за січень-лютий ми перевиконали його на 183,6 мільйонів гривень. І це незважаючи на перешкоди, які чинить нам система”.

Керівник митниці нагадала, що “половину цієї суми спрямовано на будівництво доріг в Одеській області”. І додала: “цими крадіжками Ви робите погано не Юлії Марушевскій як начальнику Одеської митниці, Ви робите погано мешканцям Одещини, інфраструктурі Одеської області і бюджету держави. Зверніть, будь ласка, увагу на інформацію з реальними прикладами, коли з Одеси вийшов один вантаж, а в Київській митниці оформився зовсім інший. Я це публікувала кілька днів тому (посилання http://bit.ly/206I98s). І таких фактів, на жаль, безліч”.

Марушевська висловила пропозицію: чому б не спитати у керівників “білих” компаній, чи покращилася ситуація в Одесі? І запевнила: “Ви будете здивовані, але чесний бізнес дуже позитивно оцінює проведені нами реформи. Але для тих, з ким спілкуєтеся Ви – з власниками майданчиків – на Одеській митниці нічого хорошого немає. І поки я перебуваю на цій посаді, послаблень для них не буде”.

А з другого боку, “якщо такі речі, як радянський план і неправда про конфіскат митниці, єдині претензії щодо нашої діяльності, то, мабуть, ми все робимо правильно”, резюмувала Марушевська.

NO COMMENTS