Лінкявічюс вручив очільнику Одещини Степанову”безвізовий” квиток на авіарейс Одеса – Вільнюс

Міністри закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс та очільник МЗС України Павло Клімкін прибули 14 червня до Одеси, де провели зустріч з головою облдержадміністрації Максимом Степановим.

Фото: з відкритих джерел

Міністри закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс та очільник МЗС України Павло Клімкін прибули 14 червня до Одеси, де провели зустріч з головою облдержадміністрації Максимом Степановим.

Про це повідомляє кореспондент Одесінформу.

“Ми обмінялися думками з паном Степановим про перспективи зміцнення економічного та культурного співробітництва між Литвою та Україною, в тому числі про налагодження туристичних зв’язків з Одеським регіоном. Нам було цікаво дізнатися про настрої людей після отримання Україною безвізового режиму, про плани розвитку Одещини, що є перспективним регіоном для литовського бізнесу”, – зазначив Лінкявічюс.

Сьогодні ми відкриваємо у Міському саду Одеси “Литовський ярмарок”, додав міністр, хочемо зустрітися також зі студентами національного університету ім. Мечникова, щоб почути думки студентів після введення безвізового режиму з країнами Євросоюзу.
Оскільки завтра, 15 червня, відкривається прямий авіарейс Одеса – Вільнюс, Лінкявічюс запросив очільника Одеської області відвідати столицю Литви.
“З цієї нагоди хочу вручити голові Одеської області “безвізовий” квиток на авіарейс “Одеса – Вільнюс”, сказав міністр закордонних справ Литви.

У свою чергу, очільник МЗС України назвав Лінкявічюса надійним другом України, “першим серез усіх міністрів закордлонних справ ЄС, що підтримував Україну на шляху до підписання угоди про Асоціацію з ЄС та отримання безвізового режиму”.
“Дякую тобі, Лінасе, за все, що зроблено. Ми пам’ятаємо, що саме міністр закордонних справ Литви першим приїхав до Широкиного і Авдіївки на Донбасі”, сказав Клімкін.
За його словами, сьогодні ж, за кілька годин, до Одеси прибуває також міністр закордонних справ Швеції Мартін Хагстрем, що візьме завтра участь в Українсько-шведському бізнес-форумі.

NO COMMENTS