Лідер одеського “Правого сектора” вимагає від міської влади перевірити роботу вчителів-сепаратистів

Голова Одеської облорганізації ГО "Правий сектор" Сергій Стерненко звернувся з заявою до директора департаменту освіти та науки Одеської міськради Олени Буйневич, в якій міститься пропозиція перевірити службову діяльність семи учителів-сепаратистів, що "відкрито пропагують "руський мир". Про це Стерненко повідомив на своїй сторінці в Facebook (https://www.facebook.com/sternenko?fref=ts).

Фото% з відкритих джерел

Голова Одеської облорганізації ГО “Правий сектор” Сергій Стерненко звернувся з заявою до директора департаменту освіти та науки Одеської міськради Олени Буйневич, в якій міститься пропозиція перевірити службову діяльність семи учителів-сепаратистів, що “відкрито пропагують “руський мир”.
Про це Стерненко повідомив на своїй сторінці в Facebook (https://www.facebook.com/sternenko?fref=ts).

“Ряд викладачів одеських шкіл та ліцеїв… активно підтримують збройну агресію Російської Федерації проти України в соціальних мережах. Зокрема, “схвалюють режим СРСР та пропагують повернення до комуністичного тоталітаризму”, зазначив Стерненко, зауваживши, що це “суперечить викладацькій етиці і державній політиці у сфері освіти”.

Навівши факти і прізвища пропагандистів “руського мира”, Стерненко вимагає реагування департаменту, зокрема, “перевірки діяльність цих викладачів”, оскільки “виховання покоління в дусі вшанування ворога України – РФ протягом останніх двох років призвело до загибелі тисяч наших співвітчизників”.

NO COMMENTS