Круїзний сезон в Одесі відкрив пасажирський лайнер типу ріка-море “Принцеса Дніпра”

Круїзний теплохід типу ріка-море "Принцеса Дніпра" уперше відкрив круїзний сезон в Одесі - пасажирський лайнер прибув із румунського порту Фетешті і 17 травня вийде з Одеського морського порту курсом на Миколаїв.

Фото: з відкритих джерел

Круїзний теплохід типу ріка-море “Принцеса Дніпра” уперше відкрив круїзний сезон в Одесі – пасажирський лайнер прибув із румунського порту Фетешті і 17 травня вийде з Одеського морського порту курсом на Миколаїв.

Про це повідомили кореспонденту Одесінформу в прес-службі адміністрації Одеського порту.

“На борту лайнера – 98 пасажирів з США і Німеччини, які здійснили посадку в румунському дунайському порту Фетешті. На маршруті до Одеси лайнер «Принцеса Дніпра» здійснив зупинки в Ізмаїлі та Кілії, а в подальшому відбуде до Києва через Миколаїв, Херсон та Дніпро”, зазначили в порту.

Згідно з графіком суднозаходів, наступний візит “Принцеси Дніпра” до Одеси має відбутися 28 травня, а всього протягом цьогорічного круїзного сезону лайнер здійснить 9 рейсів за маршрутом Київ-Фетешті з заходом до Одеського порту. \

Перший морський круїзник зайде до Одеси 14 червня, а всього, за даними адміністрації Одеського морського порту, в нинішньому сезоні очікується відвідування Одеси 13 морськими пасажирськими лайнерами.

NO COMMENTS