КП “Одесміськелектротранспорт” налагодило складання трамваїв – Труханов

Комунальне підприємство "Одесміськелектротранспорт" налагодило складання сучасних низькопологових трамвайних вагонів - щомісяця на міські маршрути буде виходити один новий трамвай.

Фото: з відкритих джерел

Комунальне підприємство “Одесміськелектротранспорт” налагодило складання сучасних низькопологових трамвайних вагонів – щомісяця на міські маршрути буде виходити один новий трамвай.

Про це 9 грудня заявив Одеський міський голова Геннадій Труханов, виступаючи в мерії з річним звітом про зроблене в поточному році та плани на 2017 рік, повідомляє кореспондент Одесінформу.

“У поточному році комунальне підприємство “Одесміськелектротранспорт” визнано кращим підприємством міського електротранспорту України. На базі вогоноремонтних майстерень працівники підприємства щомісяця будуть випускатимуть по одному частково низькопологовому трамвайному вагону, які будуть виходити на маршрути. Причому вартість кожного вагона, що не поступаються за технічними характеристиками заводським аналогам, менше 5 мільйонів гривень. – нові трамваї майже втричі дешевші від пропонованих заводом-виробником. Крім того, на 40 відсотків оновимо наступного року тролейбусний парк: якщо в 2016 році закупили 10 нових тролейбусів, то в 2017 придбаємо 45 машин”, – зазначив Труханов.

Паралельно здійснюється підготовка до запровадження в громадському міськелектротранспорті електронних квитків.

На двох маршрутах буде запущено електробуси: один – від залізничного вокзалу до вулиці Паустовського, другий – від Пересипського моста до залізничного вокзалу через вулицю Балківську. При цьому КП “Одесміськелетротранспорт” враховує дешевизну електроенергії (економія в 10 разів порівняно з дизельним пальним), меншу витрату електроенергії порівняно з тролейбусами та здатність до гнучкої організації маршрутної мережі – з “прив’язкою” тільки до станцій зарядки на кінцевих зупинках.
Варто зазначити, що в Одесі функціонують 19 трамвайних маршрутів, 10 тролейбусних і 84 автобусних маршрутів. Щодня на них виходять 144 трамвайних вагонів, 98 тролейбусів і 1157 автобусів.

NO COMMENTS