Конкурсна комісія назвала імена чотирьох претендентів на посади заступників голови Одеської ОДА

Конкурсна комісія з кадрового відбору на посади заступників голови Одеської облдержадміністрації, утворена міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань держслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, оприлюднила імена чотирьох претендентів на ці вакантні посади. Останнім стало відоме прізвище претендента на посаду заступника голови Одеської ОДА - керівника апарату адміністрації.

Фото: з відкритих джерел

Конкурсна комісія з кадрового відбору на посади заступників голови Одеської облдержадміністрації, утворена міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань держслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, оприлюднила імена чотирьох претендентів на ці вакантні посади. Останнім стало відоме прізвище претендента на посаду заступника голови Одеської ОДА – керівника апарату адміністрації.

Про це повідомляє кореспондент Одесінформу.

“За підсумками трьох етапів конкурсу на заміщення посади заступника голови Одеської облдержадміністрації – керівника апарату адміністрації набрав найбільшу кількість балів Ігор Ткачук. Його визнано переможцем конкурсу, в якому брали участь п’ять претендентів”, – зазначив голова конкурсної комісії Дмитро Терлецький.

Як повідомлялося, переможцем конкурсу на посаду першого заступника голови Одеської ОДА Максима Степанова став колишній очільник Київської міліції Олександр Терещук, а претендентами на посади заступників голови із соціально-економічних питань та гуманітарних питань Світлана Шаталова та Сергій Колебошин.

Усього брали участь участь у кадровому конкурсі 30 претендентів.

1 березня стало відомо, що одного з учасників кадрового конкурсу за посаду заступника голови облдержадміністрації з соціально-економічного розвитку Дмитра Радулова звільнено з попередньої посади – директора Департаменту економічного розвитку Одеської міськради.

Розпорядження Одеського міського голови № 202 К “Про звільнення Радулова Д.Д.” оприлюднено на офіційному сайті мерії.

Радулова, що посів друге місце в кадровому конкурсі за посаду в ОДА, поступившись столичній конкурентці – заступнику керівника “Поліграфкомбінату “Україна” Світлані Шаталовій, звільнено з посади за угодою сторін, відповідно до п. 1 ст. 36 КЗпП України.

Варто зазначити, що переможців конкурсу ще чекає спецперевірка, лише після неї відбудуться призначення на вакантні посади.

NO COMMENTS