Компанія “Рісо Термінал” блокує роботу РБУ Іллічівського порту

Стивідорна компанія "Рісо Термінал" блокує роботу працівників ремонтно-будівельного управління держпідприємства "Іллічівський морський торговельний порт". На шляху портового транспорту стивідори звели барикаду в вигляді шлагбаума та вантажного автомобіля. Причому це вже другий протягом тижня інцидент між портовиками та стивідорами, що виник внаслідок протиправних дій СП "Рісо Термінал" і зумовив виклик на місце події поліції, повідомляє прес-служба Іллічівського порту.

Фото: з відкритих джерел

Стивідорна компанія “Рісо Термінал” блокує роботу працівників ремонтно-будівельного управління держпідприємства “Іллічівський морський торговельний порт”. На шляху портового транспорту стивідори звели барикаду в вигляді шлагбаума та вантажного автомобіля.

Причому це вже другий протягом тижня інцидент між портовиками та стивідорами, що виник внаслідок протиправних дій СП “Рісо Термінал” і зумовив виклик на місце події поліції, повідомляє прес-служба Іллічівського порту.

“Стивідорна компанія перешкоджає проведенню ремонту об’єктів Іллічівського порту. Зокрема, співробітники СП “Рісо Термінал” встановили шлагбаум на дорозі в порту, уздовж поставили ще й автомашину, щоб таким способом завадити проїзду спецтранспорту ремонтно-будівельного управління порту і виконанню робіт на території держпідприємства. Спроби працівників ДП “Іллічівський морський торговельний порт” порозумітися з “загарбниками” території зумовлюють лише посилення блокування – за шлагбаумом ставлять в ряд декілька автомобілів-масловозів”, уточнили в порту.

Уже вдруге за тиждень портовикам довелося викликати поліцію, щоб склати протокол і розблокувати рух транспорту. Через те, що СП «Рісо Термінал» ігнорує попередження юристів порту про відповідальність, довелось звернутися також до прокуратури, додали в прес-службі.

У стивідорній компанії “Рісо Термінал” ухилились від коментаря Укрінформу щодо “сутичок за територію”: спершу представник юридичної служби терміналу Оксана Глєбова переадресувала кореспондента до виконавчого директора СП Мірабі Долідзе. Згодом з’ясувалось, що і Долідзе не має змоги прокоментувати ситуцію.
Нагадаємо, СП “Рісо Термінал” – стивідорна компанія, що працює на території Іллічівського порту з 2001 року, спеціалізується на перевалці рослинної олії, а також транспортній обробці зернових і шроту. “Рісо Термінал” входить до складу Risoil Group.

NO COMMENTS