Керівник Котовського відділу поліції та його підлеглий погоріли на хабарництві

Співробітники Департаменту внутрішньої безпеки ГУ НП в Одеській області та прокуратури області здійснили успішну операцію затримання виконувача обов'язків керівника Котовського відділу поліції Одеської області та його підлеглого за вимагання й одержання хабара у великих розмірах.

Фото: з відкритих джерел

Співробітники Департаменту внутрішньої безпеки ГУ НП в Одеській області та прокуратури області здійснили успішну операцію затримання виконувача обов’язків керівника Котовського відділу поліції Одеської області та його підлеглого за вимагання й одержання хабара у великих розмірах.

Про це у четвер повідомила кореспонденут Одесінформу представник прес-служби Одеської облпрокуратури Наталя Хорунжа.

“Установлено, що дільничний інспектор та виконувач обов’язків керівника одного з райвідділів поліції Одеської області вимагали та систематично отримували від приватного підприємця кошти за неперешкоджання його господарській діяльності та за нескладання адміністративних протоколів. Обидвох затримано, вирішується питання про оголошення їм про підозри та обрання запобіжного заходу”, – зазначила Хорунжа.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України триває.

NO COMMENTS