За результатами перших трьох чвертей поточного року збиток транснаціонального транспортного сервісу Uber Technologies склав більше 2,2 млрд доларів. Таким чином, за підсумками року він може перевищити позначку в 3 млрд – пишуть журналісти Bloomberg, що посилаються на близьке до керівництва сервісу джерело.

UBERЖурналісти агентства акцентують увагу на тому, що вже за підсумками першого кварталу 2016 року збиток транспортного сервісу подолав позначку в 580 млн американських доларів. Протягом другого і третього кварталів він зріс ще на 1,6 млрд без урахування діяльності компанії на внутрішньому ринку Китайської Народної Республіки. Як відомо, компанія виробила відчуження свого китайського підрозділу Uber China на користь локального транспортного сервісу Didi Chuxing 1 серпня. Таким чином, за результатами перших трьох кварталів Uber продемонстрував збиток на рівні 2,2 млрд американських доларів.

У повідомленні Bloomberg відзначається, що після відчуження китайського сервісу Uber China обсяг виручки Uber Technologies продовжує збільшуватися. Тому не виключено, що за підсумками року він досягне позначки в 5,5 млрд американських доларів. Так, в першому кварталі він склав 960 млн, у другому – 1,1 млрд, а в третьому – 1,7 млрд – відзначають джерела агентства.

Протягом третього кварталу сукупна вартість поїздок, здійснених пасажирами за допомогою транспортного сервісу Uber, досягла позначки в 5,4 млрд доларів США, 3,8 млрд з яких припали на перший квартал, а 1,2 млрд – на другий. Що стосується чистого доходу транспортного сервісу, то за підсумками першого кварталу він склав 960 млн, другого – 240 млн, а третього – 600 млн.

Примітно, що, незважаючи на колосальний збиток в розмірі 3 млрд доларів, зараз обсяг ринкової капіталізації транспортного сервісу становить близько 69 млрд американських доларів. Таким чином, Uber Tecnologies сьогодні коштує більше ніж Twitter, Inc. і General Motors разом узяті. Разом з тим журналісти Bloomberg відзначають, що оскільки Uber Technologies не є публічною компанією, то чинне в США законодавство не зобов’язує її розкривати результати власної фінансово-господарської діяльності.