За право здійснити днопоглиблення в порту Чорноморськ боряться дев’ять компаній

  Дев’ять компаній, що подали заявки на участь у тендері за право здійснити днопоглиблення підхідного каналу та операційної акваторії 1-го ковша Сухого лиману морського порту Чорноморськ, пройшли процедуру прекваліфікації і допущені до аукціону.
  Про це сьогодні повідомила кореспонденту Укрінформу спеціаліст відділу зовнішніх комунікацій АМПУ Олександра Аксьонова, пославшись на керівника АМПУ Райвіса Вецкаганса.
  “Ми раді, що на участь в тендері, яким передбачено виконання величезних обсягів робіт з днопоглиблення у порту Чорноморськ, подали заявки і національні, і міжнародні компанії з першої десятки найбільших світових днопоглиблювачів. З огляду на успішний досвід проведення подібних тендерів торік, очікуємо прозорої та конкурентної процедури торгів. Втім, я особисто проконтролюю, щоб роботи в Чорноморську були проведені компанією-переможцем якісно і в строк”, – цитує прес-служба Вецкаганса.
  В АМПУ нагадали, що тендер складається з двох лотів. Перший – днопоглиблення підхідного каналу порту Чорноморськ, для участі в якому зареєструвались чотири компанії: China Harbour Engineering company Ltd., LTD Novadeal, Jan De Nul n.v., Van Oord Dredging and Marine BV.
  Другий лот – днопоглиблення акваторії 1-го ковша Сухого лиману. За підсумками процедури прекваліфікації, до аукціону допущені п’ять учасників, що подали заявки: ТОВ «УКРБУДСЕРВІС», China Harbour Engineering company Ltd., LTD Novadeal, Jan De Nul n.v., Van Oord Dredging and Marine Contractors BV.
  Згідно з рішенням тендерного комітету Южненської філії АМПУ, аукціон відбудеться 13 березня 2018 року. Обсяг днопоглиблювальних робіт за першим лотом орієнтовно становить 504 тисячі 400 кубометрів, за другим – збільшення операційної акваторії 1-го ковша до 15 метрів, об’ємом – 1 мільйон 485 тисяч 560 кубометрів.
  Стартова вартість, з якої розпочнуться торги по першому лоту, становить 91 мільйон 769 тисяч 365 гривень без ПДВ, а по другому лоту – 353 мільйони 032 тисячі 189 гривень без ПДВ.

  NO COMMENTS