За вбивство військового моряка злочинцю-наркоману присудили 4 роки ув’язнення

  За жорстоке вбивство військовослужбовця Військово-морських сил ЗС України Арслана Шейхова, вчинене у позаслужбовий час 42-річним екс-працівником МВС Володимиром Злим, Роздільнянський райсуд Одеської області виніс йому вирок – позбавлення волі на строк 4 роки.
  Про це повідомляє прес-служба Одеської облпрокуратури.
  “Попри невизнання обвинуваченим своєї провини, судом було надано належну правову оцінку зібраним під час досудового розслідування доказам, а саме показам потерпілої, свідків, допитаних у судовому засіданні, висновкам експертиз, а також іншим зібраним доказам”, зазначили в прокуратурі.
  Варто зазначити, що якість медекспертизи та розслідування вбивства військовослужбовця Шейхова, який 11 серпня перебував у законному звільненні і разом з родиною святкував удома свій 33-й день народження, з самого початку викликало подив його рідних та знайомих.
  Тодішнього радника начальника Генштабу ЗСУ Олену Вербицьку, зокрема, стривожив дивний висновок місцевого судмедексперта, згідно з яким смерть Шейхова наступила не внаслідок жорстоких побоїв, а “в зв’язку з тим, що він захлинувся блювотною масою”.
  Хоча “під час огляду тіла представниками Нацполіції було виявлено множинні садна на тілі та голові, переломи носа та черепа”.
  “Про вищезазначені тілесні ушкодження, які є несумісні з життям, навіть мова не йде”, – обурилася Вербицька і пов’язала такий висновок експерта з тим, що громадянин Злий є колишнім співробітником органів МВС і сином колишнього голови Єгоровського радгоспу.
  На думку радника начальника Генштабу ЗСУ, “корпоративна зацікавленість деяких посадовців може привести до безкарності вбивці військовослужбовця Шейхова” (https://www.facebook.com/verbytskaalona/posts/1673437419334065).
  Об’єктивно розслідувати загибель матроса закликало також командування ВМС України. “Розраховуємо на об’єктивні і неупереджені слідчі дії, що проводяться у зв’язку із загибеллю нашого бойового побратима”, – йшлося у зверненні до одеських правоохоронців.
  З огляду на це, слідству довелось провести повторну судмедспертизу, але прокуратура інкримінувала підсудному скоєння злочину за ознаками ч. 1 ст.119 (убивство з необережності) Кримінального кодексу України.

  NO COMMENTS