За вакантну посаду першого заступника голови Одеської ОДА борються п’ятеро претендентів

Національне агенство України з питань державної служби розпочало сьогодні в адмінбудівлі Одеської облдержадміністрації процедуру тестування претендентів на вакантну посаду першого заступника голови Одеської ОДА.

Фото: з відкритих джерел

Національне агенство України з питань державної служби розпочало сьогодні в адмінбудівлі Одеської облдержадміністрації процедуру тестування претендентів на вакантну посаду  першого заступника голови Одеської ОДА.

Очолює комісію з конкурсного відбору Дмитро Терлецький, а забезпечує процедуру керівник міжрегіонального управління Національного агенства України з питань держслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях Володимир Мельник, повідомляє кореспондент Одесінформу.

“Розпочався перший етап відбіркового конкурсу на вакантну посаду першого заступника голови Одеської облдержадміністрації. Для участі в ньому зареєструвались шестеро претендентів, однак з’явилися сьогодні на комп’ютерне тестування п’ятеро: Олександр Кулешов, Віктор Скрипник, Анатолій Філатов, Максим Бердник і Олександр Терещук”, – зазначив Терлецький.

Подав документи до конкурсної комісії, але не прибув для участі в конкурсі екс-віце-мер Одеси В’ячеслав Шандрик, що відав питаннями будівництва в місті і був звільнений з посади 16 січня поточного року.

Новопризначений голова Одеської ОДА Максим Степанов відніс до повноважень свого першого заступника сферу містобудування, житлово-комунального господарства, будівництва, надзвичайних ситуацій, оборонної роботи, природних ресурсів та охорони довкілля.

Також передбачається конкурсний відбір трьох заступників голови ОДА. Один з них стане керівником апарату облдержадміністрації та  контролюватиме дотримання регламенту. А два інші заступники голови будуть відати питаннями економічного розвитку та соціального захисту населення, науки, освіти й охорони здоров’я.

Як повідомлялося, Президент України призначив Максима Степанова головою Одеської ОДА 12 січня поточного року.

NO COMMENTS