Затриманому на хабарі одеському прокурору “світить” тюремне ув’язнення

Затриманому на хабарі в 5 тисяч доларів прокурору Одеської облпрокуратури Олександру Модебадзе "світить" тюремне ув'язнення за «зловживання впливом». Про це у четвер повідомила кореспонденту Одесінформу представник прес-служби Військової прокуратури Південного регіону України Яна Стукачова.

Фото: з відкритих джерел

Затриманому на хабарі в 5 тисяч доларів прокурору Одеської облпрокуратури Олександру Модебадзе “світить” тюремне ув’язнення за «зловживання впливом».
Про це у четвер повідомила кореспонденту Одесінформу представник прес-служби Військової прокуратури Південного регіону України Яна Стукачова.

“Слідчий Військової прокуратури направив до суду обвинувальний акт за ознаками ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України стосовно прокурора відділу прокуратури Одеської області, якого затримано при одержанні неправомірної вигоди в розмірі 5 тисяч доларів за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави”, – зазначила Стукачова.

Встановлено, що за цю «винагороду» чиновник пообіцяв громадянці закриття кримінальних проваджень та скасування арешту, накладеного на квартиру, і усунення перешкод при реалізації нею законного права прийняти в спадщину вказане житло і не створення таких перешкод правоохоронними органами в майбутньому.

Як зазначили в прокуратурі, суд санкціонував взяття прокурора під варту з можливим внесенням застави в розмірі 275 тисяч гривень, чим і скористався підсудний – одразу вніс необхідну суму. За скоєння інкримінованого злочину йому “світить” від 2 до 5 років позбавлення волі.

NO COMMENTS