Засновники сервісу Trello продали його за 425 млн американських доларів компанії Atlassian

381

Засновники сервісу Trello, призначеного для управління проектами, продали його за 425 млн американських доларів компанії Atlassian – пишуть журналісти мережевого видання TechCrunch. Згідно з досягнутими домовленостями Atlassian виплатить засновникам Trello 360 млн доларів США готівкою. Частина, що залишилася буде видана цінними паперами та опціонами на їх придбання. Сторони даної інвестиційної угоди мають намір закрити її до кінця березня поточного року.

Після укладення договору купівлі-продажу сервіс Trello продовжить свою діяльність на ринку під власним брендом. При цьому ніяких помітних змін в його роботі не відбудеться. Відзначимо, що придбання сервісу Trello стало для Atlassian 18-й за рахунком M & A угодою. Разом з тим поглинання Trello стане найбільшою з них.

Компанія Atlassian вже володіє проектом JIRA, що включає в себе набір сервісів, призначених для управління бізнесом, клієнтської підтримки та відстеження проектів. Поряд з цим, у власності компанії перебуває сервіс Confluence, що дозволяє користувачам здійснювати спільну роботу з документами, груповий чат HipChat та інші проекти.

Що стосується майбутньої інтеграції Trello з сервісами Atlassian, то про це нічого не повідомляється. Керівництво Atlassian щиро сподівається на те, що обсяг користувальницької аудиторії Trello та інших проектів компанії в перспективі досягне позначки в 100 млн чоловік.

Сервіс для управління проектами Trello був запущений розробниками в 2011 році. Журналісти мережевого видання TechCrunch відзначають, що в даний момент він є одним з найбільш динамічно розвиваються сервісів для управління проектами на планеті. У 2013 році Trello відокремився від Fog Creek Software і став працювати на ринку в якості самостійної компанії. За цей час засновникам сервісу вдалося залучити 10,3 млн американських доларів зовнішнього фінансування. Інвесторами проекту виступили такі комерційні структури, як Spark Capital, Index Ventures, BoxGroup і ін.

Станом на кінець минулого року обсяг користувальницької аудиторії Trello становив 19 млн чоловік. Штат компанії включає в себе близько 100 профільних фахівців. Всі вони будуть працевлаштовані в компанію Atlassian.