Забудовник прокоментував захоплення частини території військового аеродрому в Одесі

Гендиректор одеського ТРЦ "Citi Center" Андрій Халахур, представники якого захопили 29 жовтня частину території військового об'єкта - військового аеродрому "Шкільний" - прокоментував сьогодні на брифінгу конфлікт з військовими, пов'язаний з незаконним демонтажем і перенесенням загорожі військової частини.

Фото: з відкритих джерел

Гендиректор одеського ТРЦ “Citi Center” Андрій Халахур, представники якого захопили 29 жовтня частину території військового об’єкта – військового аеродрому “Шкільний” – прокоментував сьогодні на брифінгу конфлікт з військовими, пов’язаний з незаконним демонтажем і перенесенням загорожі військової частини.

Про це повідомляє кореспондент Одесінформу.

“Ми отримали відповідну дозвільну документацію для встановлення огорожі (при зведенні одного з об’єктів компанії-забудовника – ред.) 29 жовтня був завершальний етап робіт з установки цієї огорожі. Однак виникли складнощі – з боку військової частини озброєні люди перешкоджали нашій роботі. Ми показали їм дозвільні документи, але це їх не задовільнило… Що стосується людей, які представлялися нашими представниками, то наших представників у балаклавах там не було. Можливо, то були якісь громадські активісти…” – зазначив Халахур.

Констатувавши факт демонтажу частини бетонної огорожі, яка є майном військової частини, і самовільне встановлення на території аеродрому власного металевого паркану, гендиректор ТРЦ “Citi Center” зауважив, що не вважає, ці дії рейдерським захопленням частини території військової частини. “Це були звичайні будівельні роботи”, сказав Халахур.

“Ніхто ніякої межі ділянки не переносив. Ми встановлювали паркан для того, щоб забезпечити можливість проводити будівельні роботи на майданчику”, – додала керівник юридичної служби ТРЦ Ірина Костенко.

Між тим, сьогодні до будівлі одеського ТРЦ “Citi Center” прибули на двох автобусах близько сотні поліцейських.

Про це повідомив екс-лідер одеського “Правого сектора” Сергій Стерненко (https://www.facebook.com/sternenko).

“Поблизу ТРЦ “Citi Center” зібралось близько сотні поліцейських. Чекають на активістів, що будуть (за їх інформацією) нападати на будівлю Галантерника (власника компанії, причетної до забудови земельної ділянки – ред.). Що цікаво, представники ТРЦ повідомили, що за три доби попереджали МВС про свій прихід для захоплення землі, але наша професійна поліція, звісно ж, не приїхала до початку подій і ніяк не реагувала на масові правопорушення. А сьогодні вони заздалегідь чекають страшних активістів. Вони ж набагато небезпечніші, ніж бандота, з котрою можна домовитись”, зазначив Стерненко.

Він нагадав, що нікого 29 жовтня поліція “не затримала нападників, не притягнено до відповідальності нікого за вчорашній інцидент. Превентивних заходів, попри обізнаність, теж ніхто не вжив. А тепер люди в формі негайно прибули для захисту російського капіталу. Так і живемо…”

Як повідомлялося, Військова служба правопорядку повідомила, що 29 жовтня на території військового містечка № 10 в Одесі, на базі якого розташована військова частини А3571 (діючий військовий аеродром “Шкільний”), приватні підприємці із залученням будівельників встановили тимчасову огорожу в межах території військового містечка. Одразу на місце події виїхала слідча група Військової прокуратури Одеського гарнізону та керівництво Військової прокуратури Південного регіону України.

За цим фактом Військовою прокуратурою Одеського гарнізону внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення, за попередньою правовою кваліфікацією ч. 2 ст. 418 Кримінального кодексу України (порушення статутних правил вартової служби, вчинене в умовах особливого періоду) та невідкладно розпочато проведення досудового розслідування.

Нагадаємо, у Міноборони вважають, що в неділю було скоєно рейдерський напад на території військової частини А-3571 (військового “Шкільного аеродрому”) в Одесі.
Раніше радник голови поліції Одещини Руслан Форостяк спростував спробу рейдерського захоплення військової частини під Одесою.

NO COMMENTS