Одеська місцева прокуратура №3 повідомила про підозру скоєнні злочину за ознаками ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України колишньому керівнику державного підприємства “Одеський державний цирк”.

Про це повідомляє прес-служба Одеської облпрокуратури (заява).
“Досудовим слідством установлено, що керівник ДП “Одеський державний цирк” уклав з комерційним підприємством договір про спільну діяльність і видав суб’єкту господарювання довіреність із наданням права на здачу в оренду офісних приміщень на вул. Князівській в Одесі. Підприємство здавало в оренду зазначені приміщення загальною площею понад 2 тисячі кв. метрів іншим товариствам та фізичним особам, тривалий час отримуючи від цього доходи”, зазначили в прокуратурі.
Як уточнили в прес-службі, керівник цирку не мав повноважень на передання держмайна, яке було в його користуванні, без дозволу Міністерства Культури та Фонду держмайна України.
Унаслідок таких дій бюджету заподіяно збитків на 2 мільйони 700 тисяч гривень. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

NO COMMENTS