До прикордонників Ізмаїльського загону завітав із концертом лідер рок-гурту «Друже Музико»

Вчора у актовій залі прикордонної комендатури швидкого реагування, для особового складу Ізмаїльського прикордонного загону співав соліст рок-гурту «Друже Музико» - Максим Трубніков. Охоронці кордону мали змогу почути пісні гурту, як із власного репертуару, так і народні, щоправда, у сучасному аранжуванні.

Фото автора

Вчора у актовій залі прикордонної комендатури швидкого реагування, для особового складу Ізмаїльського прикордонного загону співав соліст рок-гурту «Друже Музико» – Максим Трубніков. Охоронці кордону мали змогу почути пісні гурту, як із власного репертуару, так і народні, щоправда, у сучасному аранжуванні. По закінченню виступу співак подарував компакт-диски із піснями колективу, книги та альбоми з історичної тематики. В цей же день музикант  виступив для прикордонників відділу «Рені».

Нагадаємо, що на початку жовтня минулого року гурт «Друже Музико» під егідою волонтерського об’єднання «Музичний батальйон» дав концерт для прикордонників, які несуть службу на острові Зміїний, а ті, в свою чергу, організували екскурсію по острову легендарного Ахілла.

***

Помічник начальника загону – начальник прес-служби

майор                                                            І.В.Перегняк

NO COMMENTS