До Одеси доставили Віфлеємський вогонь миру

Представники Одеської станиці національної скаутської організації "Пласт" доставили до Одеси Віфлеємський "живий" вогонь миру, який в урочистій обстановці прийняли на Соборній площі представники влади, духовенства та громадськості міста.

Представники Одеської станиці національної скаутської організації “Пласт” доставили до Одеси Віфлеємський “живий” вогонь миру, який в урочистій обстановці прийняли на Соборній площі представники влади, духовенства та громадськості міста.

В акції передачі Віфлеємського вогню взяли участь керівник одеського “Пласту” Олександр Гаркавченко, виконувачка обов’язків голови Одеської облдержадміністрації Соломія Бобровська, єпископ Одеський і Балтський Української православної церкви Київського патріархату Марк, інші представники духовенства й громадськості Одещини, повідомляє кореспондент Одесінформу.

“Сьогодні Україна це одна велика сім’я. Цей вогонь, що прибув напередодні Різдва Христового з Віфлеєму, символізує прагнення до християнського єднання. Протягом останніх років його доставляють не лише у храми та домівки християн України, а і в зону АТО, і в шпиталі, в усі куточки країни від західного кордону до східного”, – зазначила Бобровська.
Я теж є представником “Пласту”, додала Бобровська, і хочу побажати, щоб під час різдв’яних і новорічних свят “Віфлеємський вогонь потрапив до кожної оселі й об’єднав всіх людей доброї волі у світі”.

NO COMMENTS