Двоє підсудних, захисник та перекладач проігнорували судове засідання у “справі 2 травня” в Одесі

Малиновський райсуд Одеси, що розглядає справу про масові заворушення в Одесі 2 травня 2014 року, прийняв у четвер ухвалу про перенесення чергового засідання колегії через неявку трьох підсудних, захисника та перекладача на наступний тиждень, а саме на 23 червня. Таке рішення колегії озвучив головуючий на процесі суддя Віктор Корой, повідомляє кореспондент Одесінформу.

Фото: з відкритих джерел

Малиновський райсуд Одеси, що розглядає справу про масові заворушення в Одесі 2 травня 2014 року, прийняв у четвер ухвалу про перенесення чергового засідання колегії через неявку трьох підсудних, захисника та перекладача на наступний тиждень, а саме на 23 червня.

Таке рішення колегії озвучив головуючий на процесі суддя Віктор Корой, повідомляє кореспондент Одесінформу.

“Через неявку до суду трьох підсудних, один з яких надав довідку про захворювання, а також їх адвокатів, засідання колегії переноситься на 23 червня”, – зазначив суддя Корой.

У свою чергу, державний обвинувач Володимир Дудкевич заявив, що “прокуратура перевірить, наскільки поважні причини для неявки на судове засідання у двох обвинувачених. Якщо буде встановлено, що підсудні проігнорували засідання без поважних причин, до них буде вжито заходів, відповідно до чинного законодавства”.
Прокурор Дудкевич нагадав, що це вже друге засідання суду у червні, яке довелось перенести через неявку учасників процесу. Крім трьох підсудних, до суду не з’явився один з адвокатів та перекладач для фігурантів кримінальної справи – громадян Російської Федерації.

Нагадаємо, під час масових заворушень в Одесі 2 травня 2014 року загинули 48 осіб і більше двохсот отримали поранення. Першими жертвами сепаратистськи настроєних бойовиків стали уболівальники одеського “Чорноморця”, на яких було вчинено напад в районі Соборної площі. Слідство встановило, що масові заворушення в Одесі були заздалегідь сплановані й організовані.

Обвинувачення інкримінує 22 підсудним скоєння злочину за ознаками ч. 2 ст. 294 (масові безлади, що призвели до загибелі людей або інших тяжких наслідків) та ч. 2 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України. П’ятеро обвинувачених, в тому числі громадяни України Долженков, Корчинський, Романюк та громадяни Російської Федеорації Сакаулов і Мефьодов, що перебувають у СІЗО. На попередніх засіданнях суду свідки, в тому числі офіцер поліції, підтвердили їх активну участь у масових заворушеннях.

NO COMMENTS