Голова СБУ відкрив в Одесі пам’ятник загиблим воїнам АТО

Урочисте відкриття пам'ятника українським воїнам, що загинули під час антитерористичної операції в зоні АТО, відбулося сьогодні на території примоського санаторію.

Урочисте відкриття пам’ятника українським воїнам, що загинули під час антитерористичної операції в зоні АТО, відбулося сьогодні на території примоського санаторію.

Участь у церемонії взяли ветерани АТО, представники громадськості, влади, включно з головою СБУ Василем Грицаком, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Цей пам’ятник є символом душ і сердець молодих юнаків і дівчат, які склали свої голови за те, щоб ми сьогодні могли жити і працювати. Цю прекрасну скульптуру створили одеський художник і скульптор. Важливо, що цей пам’ятник загиблим в зоні АТО є першим в Одесі. Надзвичайно важливо й те, що ми його збудували в межах об’єкта Служби безпеки”, – зазначив голова СБУ Грицак.

Як він наголосив, “оперативна обстановка зараз в Одеській області стабільна, але загрози “розгойдування” ситуації в регіоні залишаються. Знаю, що тут ще залишилися люди – прихильники так званої “руської весни”, але нам вдалося перекрити їм канали фінансування і ліквідувати багато підривних процесів”, – розповів він.
За словами Грицака, нема сумніву, що “Росія не відмовилась від своїх планів дестабілізувати ситуацію, причому в усій країні. Є нові документи про заплановану дестабілізацію у листопаді цього року, причому по 10-15 регіонах України. Уже розписані сценарії, хто і що повинен робити, розписані бюджети. Однак реалізувати їх вдасться”.

В Україні панує атмосфера патріотизму, додав він, “більшість курсантів, які випускаються з військових вишів Одеси та інших міст, одразу просяться на фронт в зону АТО. Мир і спокій в країні надійно захищено”.

NO COMMENTS