Голова Одеської ОДА: шахрайського заволодіння приміщенням художнього училища не допустимо

  Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов прокоментував сьогодні на зустрічі з журналістами ситуацію, що склалася навколо Одеського художнього училища ім. Грекова, одним з приміщень якого намагається заволодіти шахарйським способом група місцевих ділків.
  Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
  “Те, що відбувається зараз довкола художнього училища дуже схоже на шахрайство, щоб просто вкрасти ту будівлю. Моя позиція дуже категорична: це неможливо – за жодних обставин!” – сказав Степанов.
  За словами очільника ОДА, “готують місце під будівництво ще якогось торговельно-розважального центру… Невже більше ні в кого ні на що думок НЕ вистачає?”
  Як повідомлялося, співробітники Приморського відділу поліції Одеси розслідують факт протиправного відчуження нерухомого майна – приміщення Одеського художнього училища ім. Грекова по вул. Преображенська, 14-16, яке 26 серпня зайняла група приватних осіб.
  Кримінальне провадження розпочато за заявою представників художнього училища згідно з ознаками ч. 3 ст. 190 (шахрайство, вчинене службовою особою, якщо вона з метою обману чи зловживання довірою зловживала владою або службовим становищем) та ч. 1 ст. 365-2 (зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги) Кримінального кодексу України.
  Приморський райсуд Одеси задовольнив 28 серпня клопотання прокуратури про заборону користування приміщенням художнього училища на вул. Преображенській, 14-16 особам, які його протиправно зайняли.
  Судову ухвалу про арешт приміщення училища прокуратура області направила для виконання до Управління реєстрації Одеської міської ради.
  У рамках досудового розслідування місцева прокуратура звернулась із позовом в інтересах територіальної громади Одещини з вимогою визнати протиправним та скасувати рішення про державну реєстрацію прав на приміщення училища та витребувати його із незаконного володіння.

  NO COMMENTS