Голова Одеської ОДА Степанов ініціював внесення змін до Податкового кодексу

  Голова Одеської облержадміністрації Максим Степанов ініціював сьогодні внесення змін до Податкового кодексу України, зокрема, щодо зміни рівня ставки земельного податку для сільськосподарських угідь.
  Про це повідомляє прес-служба Одеської ОДА, пославшись на офіційне звернення Степанова на адресу уряду України (https://oda.odessa.gov.ua/news/maksym_stepanov_zvernuvsia_do_premier-ministra_ukrainy_iz_propozytsiieiu_vnesty_zminy_do_podatkovoho_kodeksu.html).
  “Фахівці ОДА спільно із фермерами Одещини розробили пропозиції щодо внесення змін до Податкового кодексу. Йдеться, зокрема, про вдосконалення механізму встановлення ставки земельного податку. На зустрічі з фермерами обговорено проблеми, що назріли в аграрній галузі, в тому числі проблематику ухилення від сплати податків так званих “нелегальних аграріїв”, які не оформлюють оренду землі. Отримуючи прибуток, вони “придушують” легальних фермерів. Після цієї зустрічі ми опрацювали всі проблеми й знайшли шляхи вирішення”, зазначив Степанов.
  У зверненні голови ОДА вказується, що “ефективне користування землею передбачає не лише збільшення обсягів виробництва, а й утворення робочих місць у сільській місцевості, покращення місцевої інфраструктури тощо. Задля цього необхідне вдосконалення механізму встановлення ставки земельного податку, наповнення місцевих бюджетів додатковим фінансовим ресурсом і недопущення корупційних ризиків при встановленні ставки земельного податку”.
  Під час обласної наради з аграріями Одещини Степанов звернувся до присутніх народних депутатів України з проханням – “підтримати й сприяти максимально швидкому розгляду законопроекту у профільних комітетах Верховної Ради України, а також знайти підтримку під час голосування”.
  Як повідомлялося, розвиток агропромкомплексу є важливим напрямком у Стратегічному плані дій голови Одеської обласної державної адміністрації «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.

  NO COMMENTS