Голова Одеської ОДА створив комісію з вивчення обставин пожежі у таборі “Вікторія”

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов створив комісію з вивчення обставин пожежі і трагедії, що сталася в ніч на 16 вересня у дитячому оздоровчому таборі "Вікторія".

Фото: з відкритих джерел

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов створив комісію з вивчення обставин пожежі і трагедії, що сталася в ніч на 16 вересня у дитячому оздоровчому таборі “Вікторія”.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрація, яка розмістила розпорядження на офіційному сайті ОДА (https://www.facebook.com/oda.odesa/photos/pcb.1867929660191590/1867929586858264/?type=3&theater).

“Утворити тимчасову обласну комісію з вивчення обставин виникнення трагічної ситуації у комунальному позашкільному навчальному закладі “Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс “Вікторія”. Затвердити графік засідань комісії, про резульати роботи якої невідкладно інформувати голову облдержадміністрації”, – зазначено в розпорядженні №833/А-2017.

Керівником комісії, до складу якої увійшли фахівці облдержадміністрації, облуправлінь ДСНС та ГУ НП, інших державних та громадянських структур, Степанов призначив першого заступника голови ОДА Олександра Терещука.

Як повідомляв Одесінформ, за фактом пожежі в одному з корпусів дитячого табору “Вікторія”, в якому в той момент перебували понад 40 дітей, відкрито кримінальне впровадження за ознаками ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України.

NO COMMENTS