Голова Одеської ОДА придбав житло і зареєструвався в Одеській області

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов придбав невеличкий будинок і отримав реєстрацію в селі Ставрове Окнянського району, що на відстані приблизно 200 кілометрів від Одеси.

Фото: з відкритих джерел

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов придбав невеличкий будинок і отримав реєстрацію в селі Ставрове Окнянського району, що на відстані приблизно 200 кілометрів від Одеси.

Про це сьогодні Степанов поінформував журналістів на брифінгу в ОДА, повідомляє кореспондент Одесінформу.

“Це придбаний мною перший будинок і перша ділянка землі, хоча переїжджати в Окнянський район не планую. Буквально минулого тижня я заплатив передбачений законом податок та оформив свою реєстрацію у селі Ставрове”, – зазначив Степанов.
Як зауважив голова ОДА, він буде звертатися до місцевої влади, щоб кошти за придбаний ним будинок залучили до раніше передбачених на будівництво місцевої школи.

“Мені відомо, що спорудження будівлі школ триває з тих пір, як я працював першим заступником голови облдержадміністрації. Ми тоді сприяли виконанню проекту, але не встигли збудувати. Тепер буду проконтролюю разом з органами місцевого самоврядування зведення цього об’єкта”, додав Степанов.
За його словами, поряд з будинком площею 55 кв. метрів є присадибна ділянка обсягом 17 соток.

Варто зазначити, що у власності Степанова, згідно з е-декларацією за 2016 рік, немає ніякого нерухомого майна. Але його дружина Наталя є власницею квартири в Києві (340,9 кв.м.) та в окупованому Донецьку (23,2 кв.м). Крім того, в її власності перебуває 1 машиномісце в Києві (18 кв. М).

Степанов має автомобіль Range Rover 2014 року випуску, який коштував на момент покупки в 2015 році, згідно з декларацією, 2 мільйони 725 тисяч 911 гривень, а його дружина їздить на Lexus GX460 2013 року, купленому в 2014 році за 840 тисяч 85 гривень.

Голова ОДА Степанов є співвласником ТОВ “Республіканський правовий союз”, АйПи Девелопмент Груп ОЮ (головний офіс компанії розташований в Естонії), де він володіє 40%, а 60% володіє його дружина. Також Наталія Степанова – співвласниця ТОВ “Едьюгет” і “Спецагротех”.

Як повідомлялося, торік, до призначення на посаду голови ОДА, Степанов обіймав посаду директора держпідприємства “Поліграфкомбінат Україна”, на якій заробив упродовж року 723 тисячі 870 гривень. Ще 48 тисяч 304 гривень він отримав як відшкодування надміру витрачених коштів на відрядження. 2 мільйони 402 тисячі 433 гривні Степанов отримав в якості відсотків від “Ощадбанку”. Ще 1 тис. 458 гривень склали відсотки від вкладу в банку “Південний”.

Крім того, 19 мільйонів 637 тисяч 100 гривень Максим Степанов отримав як дохід від відчуження цінних паперів і корпоративних прав.

NO COMMENTS