Голова Одеської держадміністрації ОДА знову нарощує штат службовців

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов розпорядився реорганізувати структуру департаментів та управлінь ОДА, наростивши загальну кількість державних службовців.

Фото: з відкритих джерел

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов розпорядився реорганізувати структуру департаментів та управлінь ОДА, наростивши загальну кількість державних службовців.

Нинішній штат ОДА, згідно з розпорядженням Степанова №319/А-2017 “Структура і граничну чисельність працівників структурних підрозділів Одеської облдержадміністрації”, збільшено до 528 фахівців – на 89 осіб більше, ніж налічувалось в ОДА за попереднього керівництва.

Зокрема, відновлено Управління аграрної політики, Управління комунікацій та інформаційної політики та Департамент соціальної та сімейної політики (раніше був Департамент охорони здоров’я та соціальної політики – ред.). Два структурні підрозділи: Департамент “Агентство з питань інвестицій та розвитку” та Департамент розвитку інфраструктури і ЖКГ перейменовано відповідно – в Управління інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та Департамент ЖКГ й енергоефективності.
У новому штатному розписі з’явилось Управління туризму, рекреації та курортів, також функціонуватимуть Департамент економічної політики й стратегічного планування, Департамент охорони здоров’я, Управління містобудування й архітектури, Відділ охорони культурної спадщини і Відділ координації адмінпослуг та інформатизації, Сектор запобігання й виявлення корупції тощо.

По суті виданням розпорядження про реорганізацію ОДА Степанов зробив крок до поступового відновлення структури підрозділів Одеської облдержадміністрації, яка існувала до приходу в ОДА свого попередника.

NO COMMENTS