Голова Кілійської РДА сплатив мільйон гривень застави і вийшов із СІЗО

Підозрюваний в отриманні хабара в обсягу 2 тисячі доларів голова Кілійської райдержадміністрації Одеської області Віктор Греков сплатив мільйон гривень застави і вийшов із СІЗО, а його спільниця - головний спеціаліст РДА Тетяна Волкова залишилась під вартою.

Фото: з відкритих джерел

Підозрюваний в отриманні хабара в обсягу 2 тисячі доларів голова Кілійської райдержадміністрації Одеської області Віктор Греков сплатив мільйон гривень застави і вийшов із СІЗО, а його спільниця – головний спеціаліст РДА Тетяна Волкова залишилась під вартою.

Про це повідомила Одесінформу керівник прес-служби Одеської облпрокуратури Інна Верба.

“15 травня суд визначив запобіжний захід для підозрюваного у хабарництві голови Кілійської райдержадміністрації у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб з правом вийти під заставу обсягом в 1 мільйон гривень. Таку ж заставу і термін утримання під вартою суд призначили і його спільниці – головному спеціалісту РДА, затриманій водночас з підозрюваним. 17 травня керівника райдержадмінстрації, за якого сплатили заставу, випущено з-під варти, і він вишов на роботу, а його спільниця залишилась у СІЗО”, зазначила Верба.

Наразі правоохоронними органами вирішується питання про відстороненн очільника Кілійської РДА від виконання посадових обов’язків.

Як повідомлялося, 12 травня співробітники Одеської облпрокуратури та Управління захисту економіки ГУНП в області викрили на хабарництві керівника Кілійської райдержадміністрації та головного спеціаліста.

Установлено, що спеціаліст вимагала понад 2 тисячі доларів неправомірної вигоди від особи за поновлення договору оренди на земельну ділянку площею 2 гектари. Працівник державного органу повідомила, що всі дії та суму вона узгодила з керівником райдержадміністрації”, зазначили в прес-службі Одеської облпрокуратури.
Під час передачі другого траншу в обсягу 1 тисяча 300 доларів співробітники прокуратури та поліції затримали спеціаліста – «посередника». У голови райдержадміністрації в кабінеті знайдено та вилучено 500 доларів раніше обумовленої суми. Обидвох осіб було затримано.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України здійснюють слідчі СУ ГУНП в Одеській області.

NO COMMENTS