Гелікоптери ВМС України та американський есмінець USS CARNEY провели тренування у Чорному морі

  Морська авіація Військово-Морських Сил Збройних Сил України та корабель USS CARNEY ВМС Сполучених Штатів Америки провели в Чорному морі спільні тренування типу PASSEX.
  Про це повідомляє прес-служба ВМС ЗС України (https://www.facebook.com/navy.mil.gov.ua).
  “Метою спільного заходу було відпрацювання взаємодії відповідно до стандартів НАТО та підвищення рівня взаємосумісності. У ході тренувань гелікоптери українських ВМС Ка-27пч та Ка-27пр здійснили у складних метеоумовах більше десяти посадок на борт американського корабля, провели розвідку та спостереження за надводною обстановкою”, зазначили у штабі ВМС.
  За словами виконувача обов’язків заступника командувача ВМС України з бойової підготовки Андрія Куриленка, “відпрацювання подібних сумісних елементів – звична для нас справа. Хоча, безумовно, кожна така можливість стає гарною нагодою для отримання додаткових знань і вдосконалення навичок взаємодії з іноземними партнерами за сучасними стандартами”.
  Як повідомлялося, корабель USS CARNEY (DDG 64) Військово-Морських Сил США прибув 8 січня до порту Одеси, де перебував з дружнім візитом до 11 січня. На його борту перебуває команда військових моряків у складі 337 осіб. На озброєнні есмінця – дві пускові установки (на 29 та 61 ракети) для вертикального запуску ракет RIM-66 SM-2, BGM-109 Tomahawk чи RUM-139 VL-Asroc, дві ПРК Harpoon Missile Launcher SSM, два торпедні апарати та інші засоби уражегня противника, а також два гелікоптери Sikorsky MH-60R.

  NO COMMENTS