В Ізмаїлі число постраждалих від кишкової інфекції досягло 565 осіб –

Протягом середи мешканці Ізмаїла, де не вдалося ліквідувати осередки кишкової інфекції, продовжували звертатись за допомогою до медиків. Усього шпиталізовано 565 громадян. Про це мер Ізмаїла Андрій Абрамченко повідомив на своїй сторфінці у Facebook (https://www.facebook.com/profile.php?id=100009425299308&fref=ts).

Фото: з Facebook А. Абрамченка

Протягом середи мешканці Ізмаїла, де не вдалося ліквідувати осередки кишкової інфекції, продовжували звертатись за допомогою до медиків. Усього шпиталізовано 565 громадян.

Про це мер Ізмаїла Андрій Абрамченко повідомив на своїй сторфінці у Facebook (https://www.facebook.com/profile.php?id=100009425299308&fref=ts).

“Станом на 18 год. середи в лікувальних установах Ізмаїла перебуває 223 особи з симптомами кишкової інфекції (нудота, блювота, розлад шлунку). З них 113 – діти, 110 – дорослі. Всього з початку спалаху кишкової інфекції в Ізмаїлі шпиталізовано 565 осіб”, зазначив Абрамченко.

За словами мера, усі хворі, які звернулися за допомогою, були доставлені в лікарню бригадами швидкої допомоги, забезпечені медпрепаратами та питною водою.

Абрамченко вкотре нагадав мешканцям міста про те, що “питна вода в міськводопроводі придатна для вживання тільки після кип’ятіння при дотриманні санітарно-гігієнічних норм” і закликав “утриматися від купання у відкритих водоймах”.

Раніше Абрамченко підтвердив, що готується “рішення про проведення гіперхлорування мережі водопостачання – його буде прийнято після того, як ми отримаємо офіційні розрахунки складу дезінфікуючих розчинів, а також офіційні рекомендації про місця їх застосування”.

Оцінююючи ситуацію, мер міста раніше повідомив: “Обсяг ліків у нас перевищує семиденну норму, ми закупили вже заздалегідь. Є інша проблема – через місяць, якщо нічого не станеться, то може бути вірусний гепатит. Тому ми готові до цього”.

NO COMMENTS