В Ізмаїлі та Арцизі Одеської області служби оперативного реагування відновлюють енергопостачання

  Через ускладнення погодних умов на Одещині, зокрема, снігопад і сильний вітер, низка сільських неселених пунктів знеструмлені. Без тепла, світла і води залишились сьогодні також Ізмаїл та Арциз. Служби оперативного реагування вживають заходів щодо поновлення енергопостачання.
  Про це йшлося на засіданні оперативного штабу з питань запобігання та своєчасної ліквідації можливих наслідків негоди в Одеській області під керівництвом голови Одеської ОДА Максима Степанова, повідомляє кореспондент Укрінформу.
  “Поки встановлюються причини знеструмлення лінії електропередач 110 кВт, яка проходить через територію Молдови, я звернувся до керівників облуправління ДСНС та регіонального управління ДПСУ щодо невідкладного забезпечення енергоживлення Ізмаїла та Арциза потужними дизель-генераторами. Оскільки знеструмлення призвело також до припинення водо- і теплостачання”, – зазначив Степанов, вислухавши повідомлення про ситуацію в Ізмаїлі міського голови Андрія Абрамченка.
  На засіданні обласного оперативного штабу дано доручення керівникам райдержадмінстрацій відстежувати ситуацію у свої районах і залучати техніку комунальних підприємств та облавтодору до своєчасного прибирання доріг від снігу та повалених дерев. Особливо це стосується Балтського, Подільского та Савранського районів, де висота снігового покрову вже сягає 40 сантиметрів і почали падати на автодороги дерева під вагою снігу та сильного вітру.
  Голова ОДА також звернувся до представників ПАТ “Одесаобленерго” забезпечити безперебійне енергопостачання мобільному оператору “Київстар”. Керівництву Служби автомобільних шляхів області та облправління ДСНС доручено розгортати на стоянках великогабаритного транспорту мобільні пункти обігріву водіїв.

  Як повідомлялося,на автомобільних дорогах загального користування державного значення Одеської області введені обмеження для великогабаритного транспорту.

  NO COMMENTS