В Ізмаїлі Одеської області п’ятеро молодиків побили учасника АТО

Група проросійськи налаштованих молодиків напали й побили в Ізмаїлі Одеської області ветерана АТО - екс-бійця ДУК "Правий сектор".

Фото: з відкритих джерел

Група проросійськи налаштованих молодиків напали й побили в Ізмаїлі Одеської області ветерана АТО – екс-бійця ДУК “Правий сектор”.

Про це повідомляє прес-служба Одеського обласного осередку “Правий сектор” (https://www.facebook.com/psodesa/posts/604801023042763:0).

“Ветеран російсько-української війни із позивним “Докер”, який брав участь у бойових діях у складі ДУК ПС, був тяжко побитий, коли повертався додому ввечері і випадково натрапив на групу з п’яти проросійських молодиків. Дізнавшись, що боєць “Докер” воював у лавах “Правого сектору”, кинулись його бити. На цьому конфлікт не закінчився. Зловмисники прийшли до його будинку з бейсбольними бітами, щоб завершити свою брудну справу і вивезти націоналіста в ліс. Але цього разу мешканці стали на захист “Докера” та зуміли відігнати нападників”, зазначено в повідомленні.
Патріоти Ізмаїлу відреагували на злочин, пообіцявши “Докеру” допомогти у будь-який спосіб покарати зловмисників. А сам потерпілий зізнався: “не очікував, що таке може трапитися… Побачили червоно-чорний браслет у мене на руці, почали мені погрожувати, а як у перепалці дізналися, що я воював у рядах “Правого сектору” – напали на мене. Це неприпустимо в Україні. Всі знають, що ворог Росія, і зараз потрібно її побороти. І окрім того, що вони на Донбасі псують життя українцям, то тепер пробують і тут. Такого немає повторюватися: знайдемо винних і покараємо”.

В Одеському центрі допомоги учасникам АТО кореспонденту Одесінформу повідомили, що знають про напад на учасника АТО, але надати правову чи іншу допомогу не мають змоги через відсутність коштів.

“Обласна рада, яку очолює ізмаїльський представник партії “БПП “Солідарність” Анатолій Урбанський, не змогла знайти і виділити жодного фінансування, щоб ми могли створити представництва хоча б у таких містах, як зросійщений Ізмаїл. У деяких райцентрах наші волонтери побували за власний кошт. Але не маємо людей, на яких могли б опиратися чи забезпечити правову підтримку потерпілим”, – сказала волонтер Наталя Кручиніна.
У свою чергу, представники поліції повідомили, що заяви про побиття від потерпілого учасника АТО не надходило. І в день побиття екс-боєць ДУК “Правий сектор” нібито повертався додому напідпитку.

“В Ізмаїльському відділі поліції зареєстровано лише заяву про пограбування, за цим фактом порушено кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 186 (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого) Кримінального кодексу України. Ведеться розслідування”, – зазначила керівник відділу комунікацій Одеського главку поліції Олена Войтенко.

NO COMMENTS