В Ізмаїлі зберігається надзвичайна ситуація – за ніч шпиталізовано шістьох потерпілих

В Ізмаїлі зберігається надзвичайна ситуація - упродовж ночі шпиталізовано ще шістьох потерпілих від мікс-інфекції. Про це повідомив мер міста Андрій Абрамченко на своїй сторінці в Facebook (https://www.facebook.com/profile.php?id=100009425299308&fref=ts).

Фото: з відкритих джерел

В Ізмаїлі зберігається надзвичайна ситуація – упродовж ночі шпиталізовано ще шістьох потерпілих від мікс-інфекції

Про це повідомив мер міста Андрій Абрамченко на своїй сторінці в Facebook (https://www.facebook.com/profile.php?id=100009425299308&fref=ts).

“За ніч до лікарень Ізмаїлу госпіталізовано ще 6 осіб – четверо дорослих і двох. Станом на ранок понеділка в стаціонарах міста і району знаходяться 219 осіб. Всього з початку спалаху госпіталізовано 405 осіб. Ми можемо говорити про те, що ситуація пішла на спад», — зазначив Абрамченко.

Він констатував, що “залишаються під охороною – території відпочинку біля водойм Лебедине озеро, обвідний канал у морвокзалу, а також територія біля діорами. Причина – у воді є кишкова паличка, ротавірус і норовірус.

Водночас Абрамченко наголосив, що “всі аналізи водопровідної води на бактеріальну складову давали негативний результат. З метою профілактики прийнято рішення провести гіперхлорування мереж водопостачання – зв’язку з тим, що норовірус і ротавірус стійкі до тієї дози хлору, яка застосовується для стандартного знезараження води. При проведенні гіперхлорування вода непридатна для використання”.

За шість годин до початку цих робіт населення міста Ізмаїла буде попереджене – зробити необхідний запас води. Водою в побутових цілях зараз користуватися можна – після обов’язкового кип’ятіння.

“Овочі та фрукти перед вживанням слід мити з господарським милом і обдавати окропом”, додав Абрамченко.

Раніше мер міста застеріг мешканців: водопровідну воду можна використовувати для господарських потреб – для харчових потреб краще використувати бутильовану воду”.

Заклади громадського харчування та ринки міста залишаються закритими, водойми охороняють співробітники Держприкордонслужби.

NO COMMENTS