В Ізмаїльському загоні пройшов чемпіонат з міні-футболу присвячений пам’яті усіх загиблим під час виконання службового обов’язку прикордонників

Вчора, у спортивній залі Ізмаїльського прикордонного загону пройшов чемпіонат з міні-футболу присвячений пам’яті загиблих під час виконання службового обов’язку прикордонників.

Фото автора

Вчора, у спортивній залі Ізмаїльського прикордонного загону пройшов чемпіонат з міні-футболу присвячений пам’яті  загиблих під час виконання службового обов’язку прикордонників.

У спортивному дійстві прийняли участь 7 команд, які були представлені футбольними колективами від Ізмаїльського прикордонного загону, Ізмаїльського навчально-тренувального загону та Ізмаїльського міського відділу Управління поліції охорони в Одеській області.

Не дивлячись на те, що змагання носило характер товариських зустрічей, на полі вирували справжні баталії. За результатами змагання, команди посіли наступні місця: третє місце посіла команда Ізмаїльського навчально-тренувального загону морської охорони, друге – мобільна прикордонна застава «Ізмаїл» і перше – команда відділу прикордонної служби «Вилкове».

По завершенню чемпіонату, переможців чекала церемонія нагородження, на якій було вручено спортивні нагороди.

 

***

Помічник начальника загону – начальник прес-служби

майор                                                            І.В.Перегняк

 

NO COMMENTS