В Одесі через протестну акцію та замінування клубу “Ібіца” скасували концерт Лобод

З міркувань безпеки глядачів в Одесі скасували концерт Світлани Лободи. що мав відбутися в нічному клубі "Ібіца". Співачку евакуювали катером, а тим, хто придбав квитки на зірваний концерт, організатори пообіцяли повернути гроші.

Фото: з відкритих джерел

З міркувань безпеки глядачів в Одесі скасували концерт Світлани Лободи. що мав відбутися в нічному клубі “Ібіца”. Співачку евакуювали катером, а тим, хто придбав квитки на зірваний концерт, організатори пообіцяли повернути гроші.

Про це повідомив в Facebook радник глави ГУ НП в Одеській області Руслан Форостяк (https://www.facebook.com/ruslan.forostyak?fref=tsу).

“Організатори концерту Лободи в клубі “Ібіца” вирішили скасувати концерт, що мав відбутися в неділю… Були інциденти пов’язані з превентивним заходами, при догляді особистих речей, петарди, піротехніка, телескопічні дубинки. Затриманих немає, один адмінпротокол за ознаками ст.173 (дрібне хуліганство) КУпАП”, зазначив Форостяк.

У свою чергу, один організаторів мирної акції протесту Сергій Стерненко заявив, що така ж зустріч чекає в Одесі й виканавця Івана Дорна (https://www.facebook.com/sternenko?fref=tsі).

“У результаті протесту проти виступу Лободи концерт зірвано. Наступний — Ваня Дорн”, повідомив екс-лідер одескього “Правого сектора”.

Концерт Світлани Лободи в Одесі у неділю скасували з міркувань безпеки глядачів і виконавиці, йдеться 29 травня у повідомленні на офіційній сторінці співачки у Facebook.
Представники команди виконавиці Лободи, що часто гастролює в РФ, повідомили:

“Концерт Світлани Лободи, який повинен був відбутися в Одесі в неділю, 28 травня, скасований з міркувань безпеки глядачів і виконавиці. Відповідне рішення менеджмент артиста ухвалив після загострення ситуації і того, як з боку радикально налаштованих молодих людей, які пікетували концерт, в сторону глядачів був застосований сльозогінний газ, полетіли петарди і димові шашки, а пізніше з’явилася інформація про замінування будівлі”.

Варто зазначити, що учасники акції протесту проти виступу Лободи сьтоялм при вході до нічного клубу з плакатами “Вимагаємо позбавити Лободу громадянства”, “Росія, забери свою Лабуду” та іншими.

Серед протестувальників були представники одеського “Автомайдану”, “Вуличного фронту”, ВО “Свобода”, Національного руху “Дія” та інших організацій.

Ініціатори акції протесту уже оголосили, що так само будуть протестувати проти виступів з концертами в Одесі інших виконавців, що раніше давали концерти в Криму чи негативно висловлювалися. Зокрема, російського репера Матвія Мельникова (сценічний псевдонім – “Мот”), який у вересні 2016 року виступав в окупованому Криму, а також співака Івана Дорна, що недавно зробив публічну заяву антиукраїнського змісту.

NO COMMENTS