В Одесі урочисто відкрили меморіальну дошку загиблому десятнику “Правого сектора” Іванову

Сьогодні в центрі Одеси урочисто відкрито меморіальну дошку десятнику "Правого сектора" Ігорю Іванову, загиблому 2 травня 2014 року в жорстоких сутичках із проросійськими сепаратистами.

Фото В.М.Аксанюк

Сьогодні в центрі Одеси урочисто відкрито меморіальну дошку десятнику “Правого сектора” Ігорю Іванову, загиблому 2 травня 2014 року в жорстоких сутичках із проросійськими сепаратистами.

Про це повідомляє корспондент Одесінформу.

“Ігор Іванов загинув, захищаючи Одесу від російської окупації. Сотник “Правого сектора” нагороджений посмертно орденом “За мужність 3 ступеня”, орденом “Народний герой України” та медаллю “За жертовність і любов до України”. Вічна память!”, вирізьблено на меморіальній дошці.

У міжконфесійному молебні та освяченні меморіальної дошки мужньому захиснику Одеси від проросійських сепаратистів взяли участь близько десяти представників духовенства міста. Зокрема, свяященники, пастор та єпископи УПЦ Київського патріархату, Греко-католицької, Римо-католицьької, Лютеранської та Вірменської церков.

Під час меморіального заходу сотні людей люди схилили прапори на древках, багато хто опустився на одне коліно.

Як зазначив архімандрит Микита (УПЦ КП), “ми молимося за всіх загиблих, хто віддав життя за незалежність України – учасників Революції Гідності й АТО”.

На меморіальному заході прозвучала траурна мелодія “Пливе кача”, що стала музичним символом Майдану.

На Грецькій площі, поряд з будинком №34 по вул. Преображенській, де відкрито меморіальну дошку, сьогодні також було розгорнуто фотоекспозицію “Неоголошена війна”, на якій представлені знімки, зроблені в зоні АТО.

NO COMMENTS