В Одесі “тітушки” напали на пікетувальників, що розгортали намет біля мерії – затримано двох осіб

На Думській площі Одеси, поряд з мерією, сталися сутички між пікетувальниками міськради, що встановлювали намет, та великою групою нападників-"тітушків" і муніципальної охорони, поліція затримала одного з пікетувальників - помічника народного депутата України.

Фото: з відкритих джерел

На Думській площі Одеси, поряд з мерією, сталися сутички між пікетувальниками міськради, що встановлювали намет, та великою групою нападників-“тітушків” і муніципальної охорони, поліція затримала одного з пікетувальників – помічника народного депутата України.

Коли на площі було розгорнуто намет народного депутата Юрія Дерев’янка, про що він письмово повідомив місцеву владу, на його представника та інших пікетувальників, в тому числі демобілізованих учасників АТО, напала велика група невідомих спортивної статури і представників муніципальної охорони, повідомляє кореспондент Одесінформу.

У цей момент до намету, в якому перебувала одна учасниць пікетування, підійшли муніципальні охоронці, грубо виштовхали її та знесла намет.

Виникла бійка, в яку втрутилися спецпризначенці поліції на чолі з керівником Управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області Іваном Іщенком, та бійці підрозділу Національної гвардії, який звечора 22 вересня чергує з автозаком біля адмінбудівлі мерії.
Коли учасників конфлікту, зрештою, розвели, поліцейські затримали й доставили в кайданках до Приморського відділу поліції одного з пікетувальників – помічника народного депутата Олексія Середюка.

Знесення намету муніципальні охоронці пояснили тим, що у його власника – народного депутата Дерев’янка – не було дозволу Приморської райадміністрації на встановлення намету на площі. А доставку в поліцію помічника депутата Іщенко пояснив тим, що “Середюк зухвало поводився, чинив фізичний опір і навіть завдав тілесних ушкоджень одному з поліцейських”.

Заступник керівника відділу комунікацій ГУНП в Одеській області Анастасії Якубенко заявила в коментарі Укрінформу, що “Середюка не затримано, а доставлено в поліцію за порушення публічного порядку та фізичний опір правоохоронцю”.

Постраждалу від дій правоохоронців пікетувальницю, що є дочкою ветерана АТО, доставили до міськлікарні, а побитого помічника депутата Середюка на його вимогу направлено в іншу медустанову – для ренгенологічного обстеження внутрішніх органів.
За словами пікетувальника, “працівники поліції, що надягли на зап’ястя кайданки, побили мене в машині, коли я сказав, що я та інші пікетувальники – патріоти, і будемо захищати Одесу від російських сепаратистів. Мені сказали, щоб я забирався на Західну Україну, там наше місце. Верховна Рада у Києві, а у них тут свої свої правила.

Продовжували мене бити в живіт також у відділі поліції, де мене кинули на підлогу. Це зафіксовано на нагрудній камері у поліцейського, який мене супроводжував від мерії. Підозрюю також, що перетиснуті нерви або сухожилля рук”.

Затриманий Середюк також заявив журналістам, що вимагає прибуття до відділу поліції адвоката.

NO COMMENTS