В Одесі розпочалась конференція з планування навчання Sea Breese 2018

  Головна конференція з планування українсько-американського навчання Sea Breese 2018 розпочалася у понеділок, 26 лютого, в Одесі з участю представників силових структур 16 держав.
  Про це поідомляє прес-служба ВМС ЗС України, пославшись на керівника навчання від України контр-адмірала Олексія Неїжпапу (https://www.facebook.com/navy.mil.gov.ua).
  “Управління силами морського, повітряного та наземного компонентів багатонаціональним морським штабом безпосередньо з моря – такою буде особливість українсько-американського навчання Sea Breese 2017. Особовий склад Морського командування ВМС ЗС України у взаємодії зі своїми колегами пройде апробацію, отримає практичний досвід планування та управління операцією за стандартами НАТО”, – зазначив контр-адмірал Неїжпапа.
  За його словами, основною метою заходу, який триватиме до 1 березня, буде “остаточне опрацювання плану, узгодження сценарію і навчальних питань, визначення сил, засобів та формату проведення, рекогностування районів майбутнього навчання”.
  Керівник навчання від США капітан 1 рангу Майкл Віллігас наголосив, що “розміщення штабу на кораблі управління ВМС США USS Mount Whitney, який базуватиметься у відкритому морі, надасть країнам-учасникам унікальну можливість відпрацювати сумісність дій в обмеженому просторі, поліпшити взаєморозуміння та досягти поставленої мети”.
  У конференції, окрім представників Військово-Морських Сил ЗС України та Сполучених Штатів Америки, беруть участь військовослужбовці 14 країн – Болгарії, Великої Британії, Греції, Грузії, Данії, Естонії, Канади, Литви, Молдови, Норвегії, Румунії, Польщі, Туреччини і Швеції.
  Як повідомлялося, у січні 2018 року в Чорному морі відбулися спільні українсько-американські тренування, в яких взяли участь підрозділи морської авіації ВМС України та корабель USS CARNEY (DDG 64) ВМС США.

  NO COMMENTS