В Одесі розгорнули пункти обігріву – очікують заметілі, висота снігового покриву досягне 30 см

    Через очікуване погіршення погодних умов, а саме: сильний снігопад, заметіль і снігові замети – комунальні служби Одеси сьогодні переведені в режим оперативної готовності. Розгорнуто також пункти обігріву для осіб, що потребують допомоги і прихистку, з початком снігопаду заборонять в’їзд до міста великовантажного транспорту.
    Про це повідомляє прес-служба Одеської мерії (http://omr.gov.ua/ru/news/104080).
    “Комунальні служби Одеси переведені в режим оперативної готовності, у Суворовському і Приморському районах розгорнуто пункти обігріву. З початком снігопаду буде заборонений в’їзд у місто великовантажного транспорту. Оскільки синоптики Гідрометцентру Чорного та Азовського морів прогнозують істотне погіршення погодних умов: дуже сильний снігопад, заметіль і снігові замети. Пориви північного вітру сягатимуть 17-22 м / с. Снігопад буде йти весь день, прогнозована висота снігового покриву місцями до 30 см”, зазначили в мерії.
    Також оприлюднено звернення до автомобілістів: не залишати транспортні засоби на проїжджій частині вулиць – під час розчищення магістралей спецтехнікою залишені автомобілі можуть бути пошкоджені.

    NO COMMENTS